Gwiazdy

Dominika Gwit pokazała ciążowe krągłości. "Rośnie nasz chłopiec jak na drożdżach"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Dominika Gwit

To wyjątkowy czas w życiu Dominiki Gwit. Aktorka i jej mąż, Wojciech Dunaszewski, oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak prezentuje się w ciąży. Na co zwrócili uwagę jej fani?

Dominika Gwit - macierzyństwo

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski w sierpniu ogłosili, że spodziewają się syna. Przez kilka miesięcy trzymali tę wiadomość w tajemnicy, ponieważ chcieli mieć pewność, że maluch dobrze się rozwija. Powiększenie rodziny jest dla nich spełnieniem marzeń. Od kilku lat starali się o dziecko, jednak w ich przypadku nie było to wcale takie proste. Pokonali jednak przeciwności losu i nie poddali się. Dzięki odpowiedniej opiece medycznej i wsparciu specjalistów Dominice udało się zajść w ciążę.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

To trwa długo, nie jest przyjemne i nie jest łatwe, bo takim staraniom zazwyczaj towarzyszy dużo emocji. Ale nie można tracić nadziei i trzeba szukać dobrych lekarzy - wyznała niedawno Dominika w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Aktorka na Instagramie przyznała, że modliła się o to, by zostać mamą. - Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat - napisała.

Dominika Gwit pokazała ciążowy brzuch

Gwit na co dzień relacjonuje na Instagramie, jak czuje się w tym wyjątkowym stanie i opowiada o przygotowaniach do narodzin synka. Tym razem opublikowała fotografię, na której widać jej ciążowe krągłości.

- Rośnie nasz chłopiec jak na drożdżach! Och! Pracowity weekend! Kocham. I coś mi się zdaje, że Dzidziuś też lubi być na scenie. Tak się wierci i przybiera takie pozy, że lekarze śmieją się, że będzie cyrkowiec. No i dobrze! Niech rozpiera go energia! Tymczasem u mamy przyszedł czas na ciążowe spodnie. Matko, jak ten czas leci! Pięknego dnia Kochani! - napisała Dominika.

Fani cieszą się, że aktorka niedługo zostanie mamą i komplementują jej wygląd. "Dominisia, cudnie wyglądasz. Aż w szoku jestem, że jesteś coraz szczuplejsza", "Widać, że masz kilka kilogramów mniej", "Promieniejesz", "Energię będzie miał po mamusi", "Jesteś cudowną kobietą, a mamą będziesz jeszcze lepszą", "Niech maluszek będzie tak pozytywny jak mama", "Cudowny czas w życiu kobiety", "Stan błogosławiony pani służy" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości