Gwiazdy

Zespół Karaś/Rogucki wraca z nową płytą. "Wysyłamy czułość"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
KARAŚ/ROGUCKI o nowym projekcie muzycznym
KARAŚ/ROGUCKI o nowym projekcie muzycznymDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Miłośnicy zespołu Karaś/Rogucki mają powody do radości. Z początkiem jesieni grupa wydała album o wymownym tytule "Czułe Kontyngenty". W Dzień Dobry TVN artyści zaprezentowali jeden z promujących go utworów. Odsłonili też kulisy pracy nad nowym projektem.

"Czułe Kontyngenty" - nowa płyta zespołu Karaś/Rogucki

"Czułe Kontyngenty" to już drugi album w dorobku zespołu Karaś/Rogucki. Nowy krążek miał swoją premierę w piątek, 23 września 2022 roku. Uznani artyści przekonują, że jego tytuł nie jest przypadkowy.

- Kontyngenty to zmasowane dostawy pewnego asortymentu. A my wysyłamy czułość (...). Jest blisko, jest intymnie, jest czule. Jest dużo miłości - zapewnił Piotr Rogucki, jednocześnie zwracając uwagę na istotne zmiany w składzie grupy.

- Z duetu, który funkcjonował przy pierwszej płycie, powstał tak naprawdę zespół. Dołączyli do nas Kamil Holden Kryszak i Wiktoria Jakubowska - wyjaśnił muzyk.

Karaś/Rogucki na scenie Dzień Dobry TVN

Artyści pochylili się nad nowym projektem po wybuchu pandemii. Piotr Rogucki i Kuba Karaś zgodnie przyznali, że w działalności muzycznej nie był to łatwy czas, jednak praca nad krążkiem ostatecznie przyniosła oczekiwane rezultaty.

Na płycie "Czułe Kontyngenty" znalazło się dwanaście wyjątkowych kompozycji, w tym błyskawicznie wpadający w ucho utwór "Film". Artyści zaprezentowali go na scenie Dzień Dobry TVN.

Karaś/Rogucki w piosence "Film". Zobacz wideo:

KARAŚ/ROGUCKI w piosence „Film”
KARAŚ/ROGUCKI w piosence „Film” KARAŚ/ROGUCKI na scenie Dzień Dobry TVN Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości