Piotr Rogucki

    Piotr Rogucki

    "Gotowi na Wszystko. Exterminator" to historia przyjaciół marzących o stworzeniu zespołu metalowego, który będzie gromadzić na koncertach tłumy. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. W komedii główne role zagrali: Piotr Rogucki, Piotr Żurawski, Krzysztof Czeczot i Paweł Domagała. Aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o główne wątki filmu.

    "Płyń" to nowy projekt artystyczny Romy Gasiorowskiej-Żurawskiej. Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, czego możemy się spodziewać po spektaklu reżyserowanym i produkowanym przez Romę. Kogo zagra w nim Piotr Rogucki? Zobaczcie!

    Kolejnym bohaterem cyklu Warsztat Mistrza jest Piotr Rogucki - urodzony w Łodzi wokalista, tekściarz, frontman zespołu rockowego Coma i aktor. W 2015 roku wydał trzecią solową płytę „J.P. Śliwa", do której dołączył dramat swojego autorstwa. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o ten projekt i realizację jego manifestu artystycznego. Dowiedzieliśmy się również, od czego artysta jest uzależniony ;)

    Piotr Rogucki jest wokalistą, autorem tekstów i aktorem. Co powiedzieli o nim jego najbliżsi współpracownicy? Zobaczycie już w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN.