muzycy

  muzycy

  Sopot Festival to nie tylko kilka dni wspaniałej muzyki, plejada gwiazd i zabawa do białego rana. To także stres, zmęczenie i sytuacje, o których czasami wolelibyśmy zapomnieć. Jak to bywa podczas transmisji na żywo, wpadki są nieuniknione. Przedstawiamy te, o których przez ostatnie lata było bardzo głośno.

  Sopot Festival to jedno z największych muzycznych wydarzeń w naszym kraju. Od kilkudziesięciu lat artyści stają na scenie, by zaprezentować swoją twórczość, a także powalczyć o Bursztynowego Słowika. Oprócz walorów muzycznych możemy podziewać także nietuzinkowe kreacje gwiazd. Jak przez ostatnie 15 lat zmieniła się moda i ich styl? Zobaczcie sami.

  The Kelly Family jest symbolem lat 90. Sprzedali miliony płyt. Wiele mówiło się także o konfliktach w zespole. Koniec końców band się rozpadł, a muzycy zaczęli solowe kariery. Po latach zespół się reaktywował. Kto obecnie należy do The Kelly Family? Jak wygląda ich współpraca? Z członkami The Kelly Family rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Poznali się na studiach. Kiedyś grywali w akademiku, a teraz grają na największych światowych scenach. Zespół Alt-J właśnie wydał swój trzeci album. Z muzykami z Alt-J spotkała się dziennikarka Gabi Drzewicka. Czy to ich pierwsza wizyta w Polsce? Dlaczego nie występują w swoich teledyskach? I jaki mają kontakt ze swoimi fanami?

  Muzycy z "Hurts" poznali się wiele lat temu w jednym z barów w Wielkiej Brytanii. Już wówczas między nimi artystycznie zaiskrzyło. Co sobie kupili za pierwsze zarobione pieniądze? Jak zmieniło się ich życie odkąd stali się popularni? Tematem przewodnim nowego albumu "Hurts" jest miłość. Jak muzycy z zespołu radzą sobie z miłością w życiu prywatnym? I jaki mają komunikat dla Polek? Z Adamem Andersonem i Theo Hutchcraftem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Jamajski zespół "Raging Fyah" przyjechał do Polski tylko na jeden koncert. Na szczęście muzycy znaleźli czas, by zaśpiewać dla widzów Dzień Dobry TVN. Na naszej scenie zaprezentowali utwór "Jah Glory". Podoba się Wam?