Trio Meduza podbija świat swoją muzyką. "To nie jest tylko biznes"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Meduza – włoscy królowie muzyki klubowej
Meduza – włoscy królowie muzyki klubowej
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Meduza to producenckie trio, którego twórczość cieszy się uznaniem fanów z całego świata. Autorzy przebojów "Lose Control" i "Piece of Your Heart" mieszkają w Mediolanie i to właśnie tam stawiali pierwsze kroki w muzycznej karierze. W Dzień Dobry TVN o drodze do sukcesu formacji opowiedział DJ Mattia Vitale.

Meduza - wyjątkowe trio producentów muzyki klubowej

Nominacja do nagrody Grammy i miliony odsłon streamingowych - to zaledwie część sukcesów, którymi mogą poszczycić się Luca de Gregorio, Mattia Vitale i Simone Giani. Producenckie trio z Włoch szturmem podbiło serca miłośników muzyki klubowej z całego świata. Muzycy przekonują, że za ich sukcesem stoi nie tylko talent, ale także wyjątkowa zażyłość.

- Jesteśmy przyjaciółmi, a ponieważ jesteśmy też Włochami - kłócimy się codziennie (...). Gdy jesteś w trasie z przyjaciółmi, przeżywasz to inaczej. To nie jest tylko biznes. Cieszysz się wszystkim. Przeżywasz życie i pasję najlepiej, jak umiesz - zapewnił Mattia Vitale w rozmowie z Gabi Drzewiecką.

Mattia Vitale o muzycznych korzeniach

Utalentowani producenci pochodzą z Mediolanu. To właśnie tam zaczęła się ich muzyczna przygoda. Co ciekawe, Mattia Vitale już od najmłodszych lat marzył o występach na wielkiej scenie.

- Mój tata był Dj-em pod koniec lat 70. XX wieku (...). Dorastałem w domu pełnym płyt winylowych i muzyki. Codziennie słuchałem jazzu, funku, rocka. Takie miałem dzieciństwo - zdradził artysta.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Reporter: Monika Nasternak, Gabi Drzewiecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości