premiera płyty

  premiera płyty

  Ekipa to grupa stworzona przez Karola "Friza" Wiśniewskiego, Mateusza "Trombę" Trąbkę i Łukasza "Wujka Łukiego" Wojtycę. Choć do niedawna z muzyką nie mieli zbyt wiele wspólnego, na początku roku ogłosili, że pracują nad debiutancką płytą. Od tamtej pory publikują w sieci kolejne klipy. Właśnie poznaliśmy datę premiery nowego teledysku i wiemy, kiedy do sprzedaży trafi cały album. W nagraniach uczestniczyła też Roksana Węgiel.

  Pamiętacie kultowy program "X Factor"? To właśnie dzięki tej produkcji wiele utalentowanych wokalistów zaczęło wspinać się po szczeblach kariery muzycznej. Obecnie na swoim koncie mają solowe albumy, wyprzedane trasy koncertowe, a także rzeszę wiernych fanów. My postanowiliśmy sprawdzić, jak radzą sobie nie tylko zwycięzcy, ale także uczestnicy, którzy podczas czterech sezonów dotarli do ścisłego finału.

  Nowy kawałek AC/DC - "Shot in the Dark" - to zapowiedź albumu "Power Up", na który z niecierpliwością czekają fani legendarnego zespołu. Sandra Hajduk w programie przybliżyła widzom teledysk rock'n'rollowego hitu i odniosła się do czerwonej błyskawicy.

  W sklepach i serwisach cyfrowych pojawiła się nowa, wyczekiwana płyta Cleo "superNOVA". Na krążek trafiły m.in. potrójnie platynowe single "Łowcy gwiazd" i "Za krokiem krok" oraz duety z Soblem, Mesajah i B.R.O.. Z tej okazji artystka pojawi się w Dzień Dobry TVN i wystąpi na naszej scenie już w sobotę, 19 września!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Julię Pietruchę. Już za kilka dni premiera drugiej płyty Julii. Album jest wynikiem jej miłości do Bałtyku. Pietrucha półtora roku temu przeprowadziła się do Gdańska. Skąd ta decyzja? Czy myśli o powrocie do aktorstwa? Julia wkrótce zostanie też po raz pierwszy mamą. Urodzi synka czy córeczkę? I kim jest ojciec jej dziecka?

  FWRD - to najnowsza płyta duetu XXanaxx, grającego muzykę elektroniczną. Dziś jej telewizyjna premiera w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie ich występ na dachu naszego studia! Podoba się Wam piosenka "Nie znajdziesz mnie" i... widok?

  Pisze doktorat i prowadzi zajęcia ze studentami. Dla Samanty Janas, byłej żony Macieja Stuhra, warszawska ASP stała się drugim domem. Tu spotkał się z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, by porozmawiać o jej muzycznej karierze, współpracy i związku z Kubą Krupskim, ojcem jej drugiego dziecka. Po sukcesie singla "Hejty" zespół YU, którego członkiem jest Janas, wydaje swoją pierwszą płytę. Czy Samanta Janas ma żal do polskiego show-biznesu? Dlaczego zrezygnowała z nazwiska swojego byłego męża?

  Na scenie debiutowała w wieku ośmiu lat. Alicja Janosz po kilkuletniej przerwie wydała solowy album "Retronowa", o którym Anna Kalczyńska mówi, że to "wulkan pozytywnej energii". Z tej płyty pochodzi piosenka "Gdy Przychodzi Noc", którą Alicja zaśpiewała w studiu Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie tej piosenki i oceńcie ją! Marcinowi Prokopowi wyraźnie przypadła do gustu :-)

  Mówi o sobie, że jest "wymyślaczką piosenek, co wiją się melodią i tekstem". Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Bovska z piosenką z filmu "Planeta Singli". Wkrótce premiera jej płyty i pierwszy koncert, na który oczywiście zapraszamy.

  Wiadomość o śmierci Davida Bowie zszowała wczoraj media. Piosenkarz zmarł w wieku 69 lat po 18-miesięcznej walce z rakiem. O jego chorobie nikt nie wiedział, a jego nieobecność tłumaczono zabiegiem marketingowym. O niezwykłej twóczosci artysty rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Piotrem Metzem.

  Choć od premiery drugiej płyty Dawido Podsiadło minął dopiero miesiąc, krążek już uzyskał status Złotej Płyty. Jak swój sukces świętuje wokalista? Czy tytuł płyty jest odzwierciedleniem uczuć Dawida? Kiedy towarzyszy mu uczucie irytacji i rozczarowania? Z gwiazdą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Aga Dyk. Wokalistka zaśpiewała piosenkę "Wracaj.com". Singiel promuje płytę, której premiera jest przewidziana na początek przyszłego roku. Jak Wam się podoba?

  Odwiedziliśmy wokalistę na planie teledysku do jego nowego singla. Kiedy ukaże się jego nowa płyta? I dlaczego będzie inna niż poprzednie? Michał Szpak do projektu zaprosił swoją młodszą siostrę Ewę. Jak im się razem współpracowało?

  Gościem Dzień Dobry Wakacje był Wojtek Łuszczykiewicz, który odwiedził nas z okazji premiery najnowszej płyty zespołu Video. Fani musieli na nią czekać aż 4 lata! Na naszym czacie Wojtek zdradził też kilka szczegółów z życia prywatnego. Jakich?

  Premiera pierwszej płyty Stardust Memories jest zapowiedziana na 16 marca 2015 r. Singlem promującym album jest "Forget The Future". I właśnie ten utwór zespół zagrał na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Edyta Herbuś wyjeżdża z Polski. Dlaczego? Gdzie jedzie? Jak długo zamierza pozostać poza granicami Polski? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, na żywo, Natalia Przybysz z piosenką "Nazywam się niebo", pochodzącą z nowej płyty "Prąd", która od dziś jest już w sprzedaży. Zobaczcie telewizyjną premierę tej piosenki! Podoba się Wam?