Gwiazdy

Gwiazdy zdradzają, jak wygląda życie z małym psem. "Zęby pokazuje, normalnie się śmieje"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Mały pies – mały kłopot?
Mały pies – mały kłopot?Dzień Dobry TVN
wideo 2/28

W Dzień Dobry TVN pojawiła się Ewa Kasprzyk z 7-letnią suczką Shakirą, Andrzej Supron z 14-letnią Cziką oraz Sandra Kubicka z 8-letnią Lily i 3-letnią Luną. Goście opowiadali o tym, jak wygląda codzienność z małym psem.

Dlaczego wybieramy małe psy?

Obecne w studiu Dzień Dobry TVN gwiazdy opowiedziały o swoich doświadczeniach z niedużymi pupilami.

- Ja podróżowałam dużo za czasów mojego modelingu i byłam bardzo samotna. Pies Lily przyszła do mojego życia jako prezent tak naprawdę, ale zwiedziła ze mną cały świat. Miała nawet szkolenie takie terapeutyczne, że w momencie, kiedy mam jakiś atak paniki to ona mnie właśnie koi. W samolocie było to łatwiejsze, bo nie musiałam jej nadawać do luku bagażowego - powiedziała Sandra Kubicka.

Podobne doświadczenia ma Ewa Kasprzyk, która również dostrzega, że obecność jej suczki ją uspokaja.

- Ja też czuję, że odkąd mam tego psa to ja złagodniałam. Ja zupełnie inaczej się zachowuję. Mimo że to jest mały pies, to jednak ona wymaga atencji - podkreśliła Ewa Kasprzyk.

Jak opiekować się małym psem?

Andrzej Supron do studia przyszedł z suczką, która była psem jego syna. Mimo wszystko upodobała sobie właśnie sportowca.

- Chociaż wszystko przy niej żona robi, ona z nią do lekarza jeździ, ona ją karmi, a ona cały czas do mnie. Jak tylko przychodzę, to się uśmiecha, zęby pokazuje, normalnie się śmieje. To jest tak rozbrajające, że coś niewiarygodnego. Poza tym jest taka przylepa. Obiektywne korzyści są takie, że ją można, za przeproszeniem, na kolano, do kieszeni włożyć i można z nią podróżować - powiedział Andrzej Supron.

Pieski gości Filipa i Gosi same wybierają sobie swoje miejsce w domu. Śpią ze swoimi właścicielami, jak suczki Sandry, a Shakira Ewy Kasprzyk gra nawet w serialach i w teatrze.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości