Gwiazdy

Faustyna Maciejczuk w nowym utworze "Wiatr". Kiedy premiera płyty?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Faustyna Maciejczuk w piosence „Wiatr”
Faustyna Maciejczuk w piosence „Wiatr”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Faustyna Maciejczuk zaprezentowała przed widzami Dzień Dobry TVN swój najnowszy utwór "Wiatr". Piosenka zapowiada nadchodzącą płytę. Premiera krążka młodej wokalistki planowana jest na 28 października. Jakich brzmień możemy się spodziewać?

Faustyna Maciejczuk w utworze "Wiatr" na scenie Dzień Dobry TVN

Faustyna Maciejczuk może pochwalić się niebanalnym, wyróżniającym się spośród innych młodych wokalistów głosem. Piosenkarka próbuje swoich sił także w komponowaniu. To właśnie ona odpowiada za tekst i muzykę, które składają się na całość singla "Wiatr".

Utwór, tak jak wskazuje jego tytuł, powinien kojarzyć się z nieograniczonym i nieskrępowanym ruchowo żywiołem, który w połączeniu z elektronicznymi brzmieniami daje przyjemne dla ucha poczucie wolności.

Producentem numeru jest Pham, natomiast za realizację teledysku odpowiedzialni są Mateusz Białęcki oraz Filip Bojarski.

Faustyna Maciejczuk zapowiada nową płytę

Utwór "Wiatr" to swoiste preludium do autorskiego albumu Faustyny Maciejczuk, który niebawem ma ujrzeć światło dzienne. Premiera płyty planowana jest na 28 października. Krążek ukaże się nakładem niezależnej wytwórni muzycznej FONOBO Label.

Singiel promujący płytę już teraz dostępny jest na platformach streamingowych oraz na kanale wokalistki na YouTube.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości