Gwiazdy

Piotr Rubik gra na garnkach "Niech mówią, że to nie jest miłość". Fani: "Mistrz"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Piotr Rubik

Piotr Rubik nie potrzebuje prawdziwych instrumentów, by tworzyć muzykę. Znany kompozytor dał pokaz gry na garnkach i wykonał jeden ze swoich największych przebojów "Niech mówią, że to nie jest miłość". Rozbawieni fani docenili jego poczucie humoru.

Piotr Rubik - kariera

Piosenka "Niech mówią, że to nie jest miłość" przyniosła Piotrowi Rubikowi dużą sławę. Pochodzi z oratorium "Tu Es Petrus", do którego kompozytor napisał muzykę, a autorem libretta jest Zbigniew Książek. Utwór został wydany w 2005 roku i szybko podbił zarówno serca słuchaczy, jak i listy przebojów. Co więcej, wśród słuchaczy utarło się powiedzenie "klaskać u Rubika", co jest nawiązaniem właśnie do tego singla, w którym chór wyklaskuje rytm.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Mijają lata, a "Niech mówią, że to nie jest miłość" wciąż cieszy się dużą popularnością. Fani Piotra doskonale znają słowa piosenki i potrafią ją rozpoznać po pierwszych dźwiękach. Nawet, jeśli zagra się ją na nietypowych instrumentach.

Piotr Rubik gra na garnkach

Muzyk opublikował w mediach społecznościowych zabawny film, w którym dał pokaz gry na garnkach.

- Me in the kitchen. Jak nie umiałem gotować, tak nadal nie umiem - napisał Piotr.

Agata Rubik doceniła kreatywność męża. - I bez gotowania jesteś prawdziwym wirtuozem - przyznała.

Z kolei fani są pod wrażeniem muzycznych umiejętności kompozytora. - "Jak to mówią, złej baletnicy to przeszkadza rąbek u spódnicy.... a Mistrz to nawet na garach zagra", "Założę się, że na grzebieniu też by Pan zagrał", "Mistrz zawsze będzie mistrzem", "To co mam, to co się spaliło nam, to spalony w garze ryż, umyj gar, mnie boli krzyyyyż", "Tak dobre że, aż mi się w głowie zaczęłam słyszeć tekst "Niech mówią, że...", "Kto nie gotuje, ten komponuje" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości