Piotr Rubik

  Nagranie podbija sieć.

  Rubikowie wybrali się z wizytą do domu rodzinnego Piotra. Agata pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z córkami i swoją teściową.

  Agata i Piotr Rubikowie mają powody do świętowania. Para w tym roku obchodzi 14. rocznicę ślubu. Z tej okazji zarówno muzyk, jak i modelka opublikowali w sieci archiwalne zdjęcia z pamiętnego dnia. "Należy Ci się medal z kości słoniowej!"– napisała Agata.

  1 czerwca to dobry moment, by sięgnąć po albumy z fotografiami i przypomnieć sobie czasy, gdy samemu było się maluchem.

  Rodzina Rubików tanecznym krokiem dołączyła do społeczności TikToka i rozbiła bank. Ich filmiki z układami choreograficznymi mają miliony wyświetleń. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o pasji, która łączy pokolenia.

  Agata Rubik wraz z rodziną wybrała się na Hawaje. Niestety jej rajskie wakacje nie są do końca idealne. Dlaczego? O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Agata Rubik nie przestaje zaskakiwać fanów. Żona kompozytora pokazała, jak jej mama spędza czas z wnuczkami. Fani nie dowierzali, że piękność ze zdjęcia jest już babcią.

  W najnowszym poście na Instagramie żona Piotra Rubika pochwaliła się rezultatami swojej metamorfozy. Ile udało jej się zrzucić?

  "Wiele osób wróżyło nam niedługą wspólną przyszłość" - wyznaje w wywiadzie. Jak radzi sobie z hejtem?

  Agata Rubik chętnie pokazuje w sieci swoich najbliższych. Często pozuje z mężem oraz dziećmi, ale tym razem pochwaliła się swoim tatą, który obchodzi urodziny. Jego zdjęcie z młodości zachwyciło fanki gwiazdy. Większość z nich uważa, że mężczyzna przed laty wyglądał jak hollywoodzki aktor.

  "Lepiej fałszować wspólnie niż w pojedynkę!"

  Agata Rubik zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zapozowała z córkami w takich samych fryzurach. Pod postem posypały się liczne komentarze. "Czy tylko ja pomyślałam trojaczki?" - zapytała jedna z fanek.

  "Widać, po kim córka odziedziczyła urodę".

  Mówi się, że na wielkie wyjścia to mężczyźni szykują się dłużej od pań. Jak to jest z kolei u gwiazd? Tego postanowiła dowiedzieć się Sandra Hajduk, pytając o to osoby, które pojawiły się na pokazie mody Rodrigo de la Graza.

  Jak się bawią?

  Piotr Rubik 3 września obchodzi urodziny. W tym dniu żona kompozytora opublikowała w mediach społecznościowych post. Agata nie tylko złożyła najserdeczniejsze życzenia, ale także w zabawny sposób przedstawiła magię cyfr. Fani: "Cudowna z Was para".

  Kompozytor, aranżer, twórca. W branży muzycznej Piotr Rubik działa już od ponad trzydziestu lat. W "Kulisach sławy" Uwagi! TVN przyznaje, że uwielbia popularność, bo dała mu komfort pracy i możliwość tworzenia tego, co lubi.

  Piotr Rubik odwiedził swój rodzinny dom. Miał ku temu wyjątkowy powód, ponieważ jego mama, Żanetta Wrońska, obchodzi urodziny. Znany dyrygent pochwalił się pięknym zdjęciem z rodzicami, żoną i córkami.

  Agata i Piotr Rubikowie postanowili wyruszyć na wycieczkę. Para oraz ich dwie córki spędzają czas w mieście miłości, czyli w Paryżu. Rodzina zachwyca się jedzeniem i atrakcjami, a ich fani - niezwykłą urodą i talentem dziewczynek.

  Wakacje 2021 trwają w najlepsze. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia gwiazd, które raczą swoich fanów malowniczymi widokami. Sprawdziliśmy gdzie i jak wypoczywają Lewandowscy, Rubikowie, Izabela Janachowska i Maja Bohosiewicz. Kto wybrał się na zagraniczny urlop, a która gwiazda pokochała polski Bałtyk?

  Agata i Piotr Rubikowie mają powody do świętowania. Para zakochanych jest już 13 lat po ślubie, a ich uczucie wydaje się nie słabnąć. Romantycznym zdjęciem prosto z łóżka, przypieczętowali kolejną rocznicę. Małżeństwo świętuje rocznicę w Paryżu.

  Piotr i Agata Rubik od pewnego czasu weekendy rozpoczynają rodzinnym tańcem, czym regularnie wywołują zachwyt swoich fanów. Tym razem zaprezentowali układ choreograficzny w rytmie italo disco, występując w strojach kąpielowych.

  Przez ostatnich kilka dni pogoda nie dopisuje, nikt jednak nie powiedział, że musi być wówczas nudno. Rodzina Rubików znalazła świetny sposób, by aktywnie spędzić czas i wesoło spędzić wspólne chwile. Na Instagramie Piotr pochwalił się układem tanecznym, który dla bliskich wymyśliła córka Helenka.

  Agata Rubik zachwyciła figurą na Instagramie. Żona Piotra Rubika przed laty brała udział w konkursach piękności, a w 2005 roku zdobyła nawet tytuł Miss Dolnego Śląska. Jaki dzisiaj jest jej sposób piękną sylwetkę?

  Agata i Piotr Rubikowie wspominają udział w programie "Power Couple". Małżeństwo na oczach widzów okazywało swoje słabe i mocne strony, a także wielkie uczucia. Choć odpadli tuż przez samym finałem, jak przyznają, w ich związku nie liczą się kolejne zadania, najważniejsza jest przede wszystkim miłość.

  Agata i Piotr Rubikowie oraz Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres - jak wyglądała ich rywalizacja w "Power Couple"? Czego, dzięki programowi, dowiedzieli się o sobie? O swoich doświadczeniach obie pary opowiadały w Dzień Dobry TVN.Pary z programu "Power Couple" opowiadają o swoich doświadczeniach w związkach. Co zdradzają?

  W 8. odcinku "Power Couple" uczestnicy będą musieli zmierzyć się między innymi z konkurencją na wysokości - jak wiemy, nie jest to mocna strona niektórych par. Jak poradzą sobie z przejściem przez zawieszony na wysokości most linowy?

  Stres, emocje i niewygodne pytania – tak krótko można podsumować szósty odcinek programu "Power Couple". Konkurencja, z którą musieli się zmierzyć uczestnicy okazała się nie lada wyzwaniem. Program opuściła jedna para.

  Agata Rubik dała się poznać jako osoba, która ma duży dystans do siebie. Tym razem na Instagramie opublikowała zdjęcie z 2006 roku i nawiązała do swojego młodego wyglądu. Fani zachwycają się urodą gwiazdy.

  Po ostatnim odcinku "Power Couple" w sieci zawrzało. Internauci zarzucili Piotrowi Rubikowi, że nie obronił ukochanej. Co się wydarzyło? Jak zareagowała Agata Rubik? O szczegółach opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.