Piotr Rubik

    Piotr Rubik

    Wakacje 2021 trwają w najlepsze. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia gwiazd, które raczą swoich fanów malowniczymi widokami. Sprawdziliśmy gdzie i jak wypoczywają Lewandowscy, Rubikowie, Izabela Janachowska i Maja Bohosiewicz. Kto wybrał się na zagraniczny urlop, a która gwiazda pokochała polski Bałtyk?

    Od kilku tygodni na antenie TVN można oglądać program "Power Couple". Pary, które zostały zaproszone do udziału w produkcji muszą wykonywać przeróżne zadania wymagające sprytu, inteligencji, ale i sporej sprawności fizycznej. Jak swój udział w programie wspominają Agata i Piotr Rubikowie? Czy dowiedzieli się o sobie czegoś nowego?

    Agata Rubik w swoich mediach społecznościowych opublikowała zabawne zdjęcie, na którym widać efekt świątecznego jedzenia. Fani są zachwyceni dystansem gwiazdy do siebie i tak samo jak ona pochwalili się co w tym roku znalazło się w ich menu. Czy w domu u Rubików królowały tradycyjne polskie potrawy?

    Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku polskie gwiazdy nieco szybciej postanowiły ozdobić swoje domy, by jeszcze dłużej cieszyć się magicznym klimatem. 6 grudnia w mediach społecznościowych pojawiło się wiele świątecznych zdjęć. Jak celebryci spędzali Mikołajki?