Dominika Gwit

  Dominika Gwit

  Wojciech Dunaszewski, mąż Dominiki Gwit 22 kwietnia świętuje urodziny. Choć rzadko aktorka publikuje zdjęcia ukochanego i wypowiada się na jego temat, to tym razem zrobiła wyjątek. Przy okazji zwróciła się z prośbą do fanów.

  Dominika Gwit to jedna z najbardziej wyrazistych aktorek w polskich show-biznesie. Na swoim koncie ma wiele ról serialowych, filmowych oraz teatralnych. Mieszka w Warszawie, ale pochodzi znad morza, gdzie nadal ma swoją najlepszą przyjaciółkę – mamę. Panie opowiedziały nam nieco więcej o swojej relacji.

  Dominika Gwit jest ostatnio bardzo zapracowana. Agnieszce Jastrzębskiej udało się wyciągnąć Dominikę na krótką rozmowę. Aktorka opowiedziała między innymi, jak poznała swojego męża. Czy oswoiła się z tym, jakie ostatnio wzbudza emocje? Jak radzi sobie z hejtem? Dominika zdradziła też, że mierzy z się z problemami zdrowotnymi.

  Ostatnio portale plotkarskie zarzuciły Dominice Gwit, że w mediach społecznościowych promuje otyłość. Informację u źródła sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Okazuje się, że Dominika postawiła sobie konkretny cel. Jaki?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na premierze "Szalonych Nożyczek". Dlatego postanowiła spytać obecne tam gwiazdy o ich najgorsze doświadczenia z fryzjerami. Co powiedzieli jej: Rafał Maślak, Dominika Gwit, Wojciech Łozowski, Michał Milowicz, Michał Piróg, Leszek Stanek, Zuzanna Bijoch i Piotr Czaykowski? Zobaczcie, z kim jeszcze rozmawiała nasza dziennikarka podczas premiery spektaklu.

  Niektóre gwiazdy mają modowe wpadki. Co na temat swoich powiedzieli: Dominika Gwit, Leszek Stanek, Iwona Węgrowska, Karolina Pisarek, Agata Młynarska, Marcin Tyszka, Anna Lucińska i Elżbieta Romanowska? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dominika Gwit szykuje się do ślubu. Czy dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się wyciągnąć od aktorki kilka szczegółów dotyczących tej uroczystości? Mogliśmy zobaczyć pierścionek zaręczynowi Dominiki.

  Niektóre role wymagają od aktorów dużej metamorfozy. Co dla roli są w stanie zrobić goście Dzień Dobry TVN - aktorzy: Aleksandra Konieczna, Dominika Gwit i Piotr Stramowski? Czy lubią się zmieniać? Czy jest rola, o której marzą?

  Dzisiejsza noc sprzyja szaleństwu na parkiecie, ale czy Polacy lubią i umieją tańczyć? Zastanawialiśmy się nad tym z naszymi gośćmi. Czy Anna Oberc, Dominika Gwit i Tomasz Niecik jako pierwsi ruszają na parkiet, czy raczej "podpierają ściany"? Jakie mają plany na dzisiejszą noc?

  Dominik Gwit i Michał Tomala szykują się do premiery spektaklu „Dwa”. Dla obojga będzie to teatralny debiut. Jak im się razem pracuje? Za co Michał podziwia Dominikę? I czy towarzyszy im trema? Z aktorami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  "Biblia Audio" to realizowany przez Krzysztofa Czeczota projekt, w ramach którego ponad 300 aktorów czyta Stary i Nowy Testament z efektami dźwiękowymi, muzyką i 150 psalmami. Do współpracy udało się przekonać m.in.: Małgorzatę Kożuchowską, Krystynę Jandę, Wojciecha Malajkata, Jerzego Trelę, Cezarego Żaka, Piotra Fronczewskiego oraz Dominikę Gwit, która o swoim udziale w projekcie opowiedziała w studiu Dzień Dobry Wakacje. Efekt ich pracy zostanie udostępniony, za darmo, na stronie http://bibliaaudio.pl/

  Okazuje się, że pozowanie na tzw. ściance jest dla niektórych celebrytów stresujące, ponieważ bezlitosne flesze aparatów potrafią "złapać" mankamenty w kreacji i makijażu. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy aktorki: Dominikę Gwit i Klaudię Halejcio oraz modela Rafała Maślaka, czy mają swoje sposoby na pozowanie na ściankach. Od naszych gości dowiedzieliśmy się również, czy zwracają uwagę na loga firm, które umieszczone są na ściankach, a Marcin Prokop dostał od Rafała Maślaka wytyczne, jak się ustawiać do zdjęć. Zobaczcie, jak mu szło! :)