Gwiazdy

W ogrodzie z Anną Dereszowską: "Sprawia mi to ogromną frajdę"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Kinga Burzyńska
W ogrodzie z Anną Dereszowską
W ogrodzie z Anną Dereszowską Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Kinga Burzyńska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, w niedzielny poranek odwiedziła Annę Dereszowską w jej warszawskim ogródku. Aktorka opowiedziała o zbiorach oraz kulisach serialu "Tajemnica zawodowa 2". Jak wspominała pracę na planie?

Ogródek Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska w wolnych chwilach poświęca się pracom w ogrodzie.

- Bardzo to lubię. Sprawia mi to ogromną frajdę. Gdybym tylko miała ten ogródeczek odrobinkę większy, to robiłabym to z jeszcze większą przyjemnością, ale taki mamy na Mazurach. W przyszłym roku będę miała - zapraszam serdecznie - zbiory - przekazała aktorka w rozmowie z Kingą Burzyńską.

- Ogródek jest generalnie mój. Przycinki, które trzeba zrobić, koszenie trawki - to wszystko jestem ja i jestem z tego bardzo dumna. On jest mikroskopijny, ale jednak jest duma - dodała.

"Tajemnica zawodowa 2". Anna Dereszowska jako Kinga Górska

Od 4 września w niedzielne wieczory na antenie TVN możemy podziwiać Annę Dereszowską w serialu "Tajemnica zawodowa 2".

- Miałam bardzo pięknie napisaną tę rolę w drugiej części. Dużo dramatycznych wydarzeń. Takich, które się fajnie aktorce gra. Troszkę poleżałam sobie w łóżku, co mnie denerwowało. To wcale nie jest takie proste proszę państwa - podkreśliła odtwórczyni.

- Zresztą ta charakteryzacja była na tyle efektownie zrobiona, że konsultantka medyczna wiedząc, że jestem w ciąży, popatrzyła na mnie: "Koniec zdjęć, koniec zdjęć. Ania się źle czuje", a ja: "Nie, nie. To make-up. Ja jestem tak umalowana na takiego 'trupa'". Bo rzeczywiście Kinga leżała w śpiączce, przez chyba dwa miesiące. [...] Teraz mamy dramatyczne wydarzenia. Dowiemy się: czy sąd uzna Kingę za poczytalną w 100 proc., czy nie, czy ewentualnie w przyszłości będą jej odebrane prawa rodzicielskie - wyjaśniła Anna Dereszowska.

"Tajemnica zawodowa 2" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki "Tajemnicy zawodowej 2" w TVN można oglądać w niedziele o godz. 21:35. Cały serial dostępny jest w Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Kinga Burzyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości