Gwiazdy

Bogna Sworowska i jej sprawdzony przepis na sukces. "Idę do przodu, zmieniam wszystko"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Michał Malinowski
Bogna Sworowska: życiorys jak z filmu
Bogna Sworowska: życiorys jak z filmu Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Bogna Sworowska może poszczycić się nad wyraz długą listą sukcesów zawodowych, ale i poczuciem spełnienia w życiu prywatnym. Jej codzienność przez wiele lat wypełniały obowiązki związane z pracą w modelingu oraz branży public relations, jak również wyzwania dotyczące rodzicielstwa. W Dzień Dobry TVN niekwestionowana gwiazda światowych wybiegów, utalentowana bizneswoman, a zarazem dumna mama podzieliła się sprawdzoną receptą na szczęście.

Bogna Sworowska o życiowych osiągnięciach

Bogna Sworowska stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet, a wszystko to za sprawą licznych sukcesów na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej. Na przestrzeni ostatnich kilku dekad udało jej się między innymi sięgnąć po tytuł Miss II Wicemiss w konkursie Miss Polonia, dołączyć do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek, odnaleźć się w pracy na stanowisku rzecznika prasowego TVN i spełnić marzenie o macierzyństwie.

- Wszystko, co robimy w życiu, jeżeli robimy z pasją, z ochotą, z chęcią, z energią, to wychodzi (...). Tyle się działo, to jest ogrom rzeczy - zauważyła 55-latka, jednocześnie nawiązując do postawy, jaką warto kierować się na każdym etapie życia.

- Bardzo ważne jest to, by pamiętać o wartościach, które wynieśliśmy z domu, widzieć to, co się wokół nas dzieje i podejmować właściwe decyzje (...). Podejmujmy ryzyko, nie bójmy się, idźmy do przodu. Ten rok taki jest. Ja idę absolutnie do przodu, zmieniam wszystko i myślę, że to jest ten klucz - oceniła Bogna Sworowska.

W tym miejscu warto podkreślić, że Bogna Sworowska na jakiś czas zrezygnowała z pracy w charakterze modelki. Zdecydowała się jednak wrócić do zawodu i niebawem znów stanie przed obiektywem aparatu. Udowodniła tym samym, że nie należy ustawać w poszukiwaniu kolejnych wyzwań.

Bogna Sworowska o karierze i macierzyństwie

Bogna Sworowska przez lata była twarzą Mody Polskiej. Udało jej się też trafić na okładkę amerykańskiego "Playboya" oraz zrealizować marzenie o pracy na wybiegach w Mediolanie czy Paryżu. Gwiazda z sentymentem wspomina początki swojej kariery w modelingu. Jednocześnie nie ukrywa, że wiązały się one z szeregiem niełatwych wyzwań.

Byłam sama. Musiałam się uczyć języków w tym samym czasie, gry pracowałam. Nie miałam też kasy, żeby fajnie wyglądać. Moje koleżanki, które przyjeżdżały ze Stanów, z Rosji, wyglądały zupełnie inaczej niż ja. Ja wszystkiego musiałam się uczyć

Co ciekawe, Bogna Sworowska miała zaledwie 15 lat, kiedy zaczęła być niezależna zawodowo. Warto jednak podkreślić, że godne podziwu osiągnięcia w świecie mody i biznesie to dla niej niejedyny powód do dumy. Niebagatelną rolę w jej życiu odgrywa ukochany syn.

- Nigdy nie płakałam tak głęboko, jak wtedy, gdy położono mi Ivana zaraz po urodzeniu. Rzeczywiście, oszalałam (...). W tym roku zdaje maturę - podsumowała była rzecznik prasowa TVN.

Bogna Sworowska nie do zatrzymania. Zobacz wideo:

Bogna Sworowska nie do zatrzymania
Bogna Sworowska nie do zatrzymania Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Michał Malinowski

Źródło zdjęcia głównego:  Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości