Kinga Burzyńska

  Co przesądziło o wyborze akurat tego zwierzaka?

  Nie ufaj błędnym mitom na temat mycia i pielęgnacji.

  Kinga Burzyńska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, w niedzielny poranek odwiedziła Annę Dereszowską w jej warszawskim ogródku. Aktorka opowiedziała o zbiorach oraz kulisach serialu "Tajemnica zawodowa 2".

  "Apokawixa" to pierwszy polski film o zombie w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Produkcja powalczy o Wielką Nagrodę FPFF "Złote Lwy". W Dzień Dobry TVN o kulisach jej powstania opowiedzieli Alicja Wieniawa-Narkiewicz, Waleria Gorobets i Mikołaj Kubacki.

  Jesień to ulubiona pora roku fanów seriali. W ofercie TVN i Playera we wrześniu zaroiło się od ciekawych propozycji na coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory. Jedną z nich jest Herkules.

  Pamięć o ks. Janie Kaczkowskim i jego dokonaniach zatrzymać ma film "Johnny", który przedpremierowo zobaczyć można na 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, skąd łączyła się Kinga Burzyńska.

  Miejski styl rządzi się swoimi prawami: musi być wygodnie, praktycznie i modnie. Tu niemałą rolę odgrywają buty, która powinny nie tylko świetnie wyglądać, ale też zachować maksimum funkcjonalności. Projektant Mariusz Przybylski, ambasador marki Ecco, przygotował stylizacje, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.

  Jakie atrakcje czekają na turystów w Krynicy-Zdroju? Sztuka na talerzu i piękne krajobrazy to tylko część z nich. W Dzień Dobry TVN mówił o tym Mirek Jabłoński, szef kuchni restauracji hotelu Belmonte, który przyrządzał dania z grilla przyprawionego beskidzkim wiatrem.

  Gdańsk to miejsce, które przede wszystkim kojarzy się z letnim wypoczynkiem. To także miasto, które niezwykle ceni sobie wolność i różnorodność. Jak to robi? Jak w Gdańsku żyje się obcokrajowcom? Dlaczego zdecydowali się związać swoją przyszłość właśnie z tym miejscem? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

  Wypoczynek na łonie natury z roku na rok staje coraz popularniejszy. Aby móc w pełni czerpać radość z poznawania nowych miejsc, warto być dobrze przygotowanym.

  Kinga Burzyńska i Marcin Sawicki weekend spędzili w Arłamowie, gdzie rozmawiali z wieloma utalentowanymi ludźmi i przyglądali się lokalnym produktom. Jakie atrakcje oferuje miejscowość i lokalny hotel?

  Ruszyła emisja drugiego sezonu "Nieobecni". Kinga Burzyńska wraz z kamerą Dzień Dobry TVN była na planie w trakcie kręcenia pierwszego odcinka. Jak potoczą się losy bohaterów tej produkcji? Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć nowe odcinki.

  Małgorzata Kożuchowska od lat uważana jest za świetną aktorkę. Teraz została doceniona przez samą Krystynę Jandę. Artystki pracują właśnie nad wspólnym spektaklem.

  Czy Maciej Stuhr potrafi rozmawiać z dziećmi o seksie?

  W Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbędzie się niezwykły koncert, na którym wystąpią zarówno polscy jak i ukraińscy artyści. O szczegółach wydarzenia w Dzień Dobry TVN opowiedział L.U.C.

  Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwiak w ubiegłym roku zostali rodzicami bliźniaczek: Jagody i Maliny. W Bukowinie Tatrzańskiej spotkali się z Kingą Burzyńską, której opowiedzieli o wyzwaniach związanych z wychowywaniem córek. Czy popularny aktor odnalazł się w roli taty?

  "Ten rejon bardzo dobrze się kojarzy".

  Jak dostał się do szkoły teatralnej z antytalentem wokalnym?

  "Mask singer" to najbardziej tajemnicza produkcja TVN-u. Choć wiadomo, że w tym show biorą udział znane polskie gwiazdy, nikt nie zna ich tożsamości. Jak to możliwe? W Dzień Dobry TVN próbowała to odkryć Kinga Burzyńska.

  "Tutaj rzeczywiście finalizują się moje marzenia o teatrze".

  Joanna Kulig przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie wkrótce ruszą zdjęcia do komedii romantycznej "She came to me", w którym oprócz polskiej aktorki pojawi się m.in. Anne Hathaway i Mathew Broderick. W rozmowie z Kingą Burzyńską gwiazda "Zimnej wojny" opowiedziała o życiu w Hollywood i roli matki. Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych przeszkadza jej jedna rzecz.

  Doskonale znana między innymi jako prokurator Ubertowska z serialu "Behawiorysta", czy Anna Religa z filmu "Bogowie", Magdalena Czerwińska to aktorka, która należy do zespołu warszawskiego Teatru Dramatycznego. Jest absolwentką PWST w Krakowie. Jaka jest zawodowo i prywatnie? To postanowiła sprawdzić Kinga Burzyńska.

  Panthers Wrocław to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn futbolu amerykańskiego w Europie. Tuż przed finałem Super Bowl Kinga Burzyńska postanowiła spróbować swoich sił na treningu dolnośląskiej drużyny. Sprawdźcie, jak sobie poradziła.

  Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie działa od końca XIX wieku. Swoje pierwsze kroki w aktorstwie stawiał tam m.in. Andrzej Grabowski. Na jego deskach występował również Jan Peszek. Jakie miejsce w życiu aktorów obecnie zajmuje ten teatr? Z jakimi kłopotami musi się mierzyć placówka i jak możemy jej pomóc? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Lena Frankiewicz to jedna z ciekawszych polskich aktorek. Jednak od pewnego czasu artystka bardziej interesuje się reżyserią teatralną. Co ją skłoniło do zmiany zawodowego kierunku? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Boże Narodzenie jest niezwykle trudne dla osób ubogich i w kryzysie bezdomności. Z pomocną dłonią wychodzi ku nim Fundacja Kapucyńska. W czasie dni świątecznych będzie im wydawać posiłki. W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym Radosław Pazura.

  "Jest wielki oddech, bo robi się niby film historyczny, ale współczesny"

  Agata Turkot dała się poznać szerszej publiczności dzięki ciekawym projektom telewizyjnym. Tegoroczny debiut na wielkim ekranie wzbogacił imponującą listę jej sukcesów. W rozmowie z Kingą Burzyńską utalentowana aktorka opowiedziała o początkach swojej kariery, wróciła też pamięcią do czasów, kiedy jej największą pasją pozostawała jazda konna.

  Kamil Pecka dostał się do łódzkiej filmówki za pierwszym razem. Jednak wymarzone studia i upragniony zawód aktora nie przyniosły mu zadowolenia. To stało się impulsem do poszukiwania nowej drogi.