Kinga Burzyńska

  Kinga Burzyńska

  Lena Frankiewicz to jedna z ciekawszych polskich aktorek. Jednak od pewnego czasu artystka bardziej interesuje się reżyserią teatralną. Co ją skłoniło do zmiany zawodowego kierunku? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Agata Turkot dała się poznać szerszej publiczności dzięki ciekawym projektom telewizyjnym. Tegoroczny debiut na wielkim ekranie wzbogacił imponującą listę jej sukcesów. W rozmowie z Kingą Burzyńską utalentowana aktorka opowiedziała o początkach swojej kariery, wróciła też pamięcią do czasów, kiedy jej największą pasją pozostawała jazda konna.

  W sobotę, 25 września zakończyła się 46. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Najważniejszą nagrodę, Złote Lwy otrzymał obraz "Wszystkie nasze strachy", a Srebrne Lwy powędrowały do twórców filmu "Żeby nie było śladów". W wyróżnionych produkcjach zagrali Aleksandra Konieczna i Jacek Poniedziałek, którzy w rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedzieli o swoich rolach, a także zgodnie wskazali, do kogo ich zdaniem powinna trafić nagroda. 

  Piękna plaża, bajkowy las i ona - Reni Jusis. Właśnie tak wygląda zmysłowy teledysk do najnowszego utworu w wykonaniu gwiazdy. Tym razem charyzmatyczna wokalistka zaprezentowała autorską wersję przeboju "Voyage voyage". Wybór nie jest przypadkowy. Sprawdźcie, co uświadomił piosenkarce pandemiczny czas. Wiele osób z pewnością czuje to samo.

  Piotr Trojan fenomenalnie wcielił się w tytułową postać w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Aktor, scenarzysta i reżyser, urodził się w Górach Tarnowskich i to właśnie tam przygotował niesamowite warsztaty dla dzieci. Biegali nocą po lesie, a wraz z nimi nasza dziennikarka, która tym razem zamiast mikrofonu miała latarkę. O co chodzi?