Wojciech Mann o pracy z synem. "Toczy się brutalna wojna"

Wojciech Mann i Marcin Mann opowiedzieli o wspólnej audycji
Źródło: Dzień Dobry TVN
Wojciech Mann z synem w domowym, radiowym zaciszu
Wojciech Mann z synem w domowym, radiowym zaciszu
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Wojciech Mann to jeden z najbardziej popularnych i cenionych polskich dziennikarzy muzycznych. Obecnie można go posłuchać w Radiu Nowy Świat, gdzie prowadzi audycję - Poranna Manna - ze swoim synem, Marcinem. Jak układa im się ta współpraca?

Wojciech i Marcin Mann o wspólnej audycji

"Poranna Manna" nadawana jest na antenie Radia Nowy Świat w każdy piątek od godziny 6.00. Wojciech Mann często nadaje ze swojego domu. - Radio Nowy Świat toleruje to nasze nadawanie zdalne, ale czasem jesteśmy też tam na miejscu w studiu - powiedział Wojciech Mann, dziennikarz.

Na pytanie Kingi Burzyńskiej kto decyduje o doborze utworów, które lecą na antenie, Wojciech Mann przyznał, że jest to drażliwa kwestia. - Toczy się brutalna wojna o wejścia szersze z muzyką, którą Marcin proponuje. Na początku broniłem się pazurami, że nie, że ma być wszystko po mojemu, stopniowo oddaje teren, ale jeszcze mam przyczółki nie do ruszenia - podkreślił Wojciech Mann. - To w ogóle jest tak, że ja tam nie jestem sobą, bo jestem Marianem, żeby udawać, że ja to nie ja, [...], mam kącik po 8.00, który bywa różny, ale ostatnio złagodniałem trochę - dodał Marcin Mann.

Jakim ojcem jest Wojciech Mann?

- W radiu jest nadredaktorem, w domu jest nadojcem. Myślę, że jest całkiem znośny, udał się całkiem fajny ojciec - przyznał Marcin i dodał, że początki ich współpracy zawodowej nie były łatwe. - Jakby ktoś posłuchał tych pierwszych podcastów, które mamy gdzieś tam w ofercie, to myślę, że to jest jakiś skandal, bo tam zdarzało się pokazywać palcem na antenie, co robić. Wcześniej większego doświadczenia nie miałem, nie planowałem wielkiej kariery radiowej, trochę to wyszło przez przypadek, trochę uciekałem, [...], a tutaj nagle w ramach pomocy i chęci porobienia czegoś razem okazało się tak, że wylądowaliśmy razem na antenie na żywo, kiedy ja w ogóle nie potrafiłem tego robić, bywało, że dostawałem w łeb, [...], dostawałem po prostu na antenie baty, jak coś źle zrobiłem - opowiedział Marcin Mann.

Wojciech przyznał, że w synu bardzo podoba mu się jego śmiałość. - Potrafi być pyskaty, nawet za bardzo, ale dzięki temu mówi swoje zdanie, jakie ma, a mam zupełnie niezłą opinię o jego guście artystycznym, mówię szerzej nie tylko muzycznym, [...] pewne rzeczy robi takie i fotograficzne i kolażowe. Mnie się podoba, że on nie ucieka przed innymi dziedzinami - dodał dziennikarz.

Co jeszcze warto wiedzieć o ich współpracy? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?