Anna Dereszowska

  Kinga Burzyńska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, w niedzielny poranek odwiedziła Annę Dereszowską w jej warszawskim ogródku. Aktorka opowiedziała o zbiorach oraz kulisach serialu "Tajemnica zawodowa 2".

  Aktorka opublikowała zdjęcia z przyjęcia.

  Odbyła się jubileuszowa X edycja imprezy charytatywnej "Bieg Na Szczyt Rondo 1", która miała rangę mistrzostw Europy. Anna Dereszowska była uczestniczką wydarzenia.

  Anna Dereszowska stanowi wzór do naśladowania dla wielu osób. Aktorka z powodzeniem łączy życie prywatne z licznymi wyzwaniami zawodowymi, znajduje także czas na aktywność w sieci. Instagramowy profil gwiazdy śledzi już 300 tys. internautów. Artystka postanowiła uczcić ten sukces w wyjątkowy sposób.

  "Dałam swoim dzieciom najpiękniejszy prezent".

  Anna Dereszowska urodziła. Aktorka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała również zdjęcie malucha.

  1 na 100 dzieci zmaga się z zaburzeniami wynikającymi ze spożywania alkoholu przez ich matki w czasie ciąży. Szacuje się, że rocznie w Polsce rodzi się około 9 tysięcy dzieci obciążonych FAS, czyli płodowym zespołem alkoholowym. O tym problemie w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z aktorką Anną Dereszowską, która spodziewa się trzeciego dziecka i Karoliną Jaworską-Supernak ze Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego.

  Anna Dereszowska, która niebawem powita na świecie trzecie dziecko, zamieściła w mediach społecznościowych matczyny post. Poruszała w nim bowiem problem, z którym boryka się niejeden rodzic, czyli jak utrzymać porządek w pokoju dziecka. - Właśnie odgruzowuję pokój Maksa… Ile tu jest gratów?! - napisała aktorka.

  Anna Dereszowska niebawem powita na świecie trzecie dziecko. O tym, że poród zbliża się wielkimi krokami, poinformowała na Instagramie. - Jestem już doświadczoną mamą, która za chwilę po raz kolejny chwyci w dłoń rączkę dziecięcego wózka - napisała.

  Ten nowotwór każdego roku zabija blisko 2 800 kobiet.

  Anna Dereszowska wkrótce trzeci raz zostanie mamą. Aktorka wie, jak ważne jest dbanie o zdrowie psychiczne dzieci, dlatego bez wahania zaangażowała się w akcję #zdrowiewgłowie, której celem jest nagłośnienie problemów dotyczących opieki psychiatrycznej w Polsce. Fundacja TVN zamierza kompleksowo zająć się tym tematem i zbudować Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę, jak rozmawia z własnymi pociechami.

  Sezon na grzybobranie w pełni. Ostatnio swoimi zbiorami pochwaliła się w sieci Anna Dereszowska. Aktorka wybrała się na spacer i znalazła kilka grzybów. Sądząc po opisie można przypuszczać, że udało jej się zebrać piękne koźlaki, jednak zdjęcie sugeruje coś innego. Jak zauważyli baczni obserwatorzy, gwiazda upolowała… prawdziwki.

  Anna Dereszowska jest w ciąży i już wkrótce na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Co jakiś czas możemy podejrzeć w jej mediach społecznościowych, jak przebiega czas oczekiwania na potomka. W życiu aktorki nie brakuje obecnie aktywności zawodowych, czym właśnie podzieliła się z fanami. Jak czuje się gwiazda?

  W życiu Anny Dereszowskiej ostatnio sporo się dzieje. Jakiś czas temu aktorka poinformowała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Razem ze swoim partnerem, Danielem Duniakiem, zajęła się także budową domu na Mazurach. O tym, jak przebiegają prace związane z inwestycją, opowiedziała na swoim Instagramie.

  Anna Dereszowska przez kilka miesięcy trzymała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Jednak od kiedy pochwaliła się, że wraz z ukochanym spodziewają się dziecka, chętnie pokazuje swoje zdjęcia z zaokrąglonym brzuchem. Na najnowszej fotografii widać, że jest już naprawdę duży.

  Annda Dereszowska postawiła na wakacyjną metamorfozę. Drobna zmiana koloru włosów zachwyciła fanów. Ich reakcje można zobaczyć pod najnowszym zdjęciem aktorki, które opublikowała w mediach społecznościowych.

  Anna Dereszowska niebawem przywita na świecie trzecie dziecko. Obecnie aktorka przebywa na Mazurach, gdzie wraz z narzeczonym postanowili wybudować swój nowy dom. Życiowe zmiany bardzo jej służą, co udowadnia opublikowane w sieci zabawne zdjęcie ciążowego brzuszka.

  Anna Dereszowska wybrała się na rodzinny urlop do Paryża. Tuż przed zakończeniem wyjazdu gwiazda zdecydowała się zrobić pamiątkowe zdjęcie. Aktorka odtworzyła słynną pozę Marilyn Monroe.

  Gwiazdy tłumnie ruszyły na wakacje. Choć pośród rodzimych gwiazd wciąż popularne są egzotyczne kierunki, to Anna Dereszowska zdecydowała się na odpoczynek w jednej z europejskich stolic. Aktorka zdradziła, jak wyglądał pierwszy dzień jej pobytu.

  Anna Dereszowska ma przed sobą intensywny czas. Aktorka wraz z partnerem buduje dom na Mazurach, ale przede wszystkim oczekuje narodzin trzeciego dziecka. Gwiazda zdradziła, jak długo planuje być na urlopie macierzyńskim.

  Anna Dereszowska jest w ciąży i już wkrótce na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną poprzez media społecznościowe. Ostatnio też po raz pierwszy po ogłoszeniu ciąży, udzieliła wywiadu reporterowi serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarowi Netkowskiemu. Z rozmowy dowiadujemy się, jak czuje się gwiazda oraz jak przygotowuje swoje dzieci na pojawienie się kolejnego członka rodziny.

  Anna Dereszowska przeżywa teraz wyjątkowo szczęśliwy czas. Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną - wraz ze swoim ukochanym narzeczonym wyczekują narodzin dziecka. Zdjęcie gwiazdy z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem chwyta za serce. Jak na wieść o ciąży zareagowali jej najbliżsi?

  Anna Dereszowska rzadko otwiera się na tematy prywatne. Aktorka stara się chronić swoją rodzinę przed atakami ze strony tabloidów i portali plotkarskich. Tym razem stało się jednak inaczej. W wywiadzie dla magazynu Viva poruszyła temat życia w rodzinie patchworkowej. Okazało się też, że aktorka także wychowywała się z macochą.

  Aktorka Anna Dereszowska spędza majówkę na... rehabilitacji. Artystka postanowiła zadbać o swoje zdrowie, a także nabrać sił do realizacji nowego projektu. O czym mowa? Dowiecie się tego z rozmowy, którą przeprowadziła z aktorką dziennikarka Dzień Dobry TVN, Kinga Burzyńska.

  Anna Dereszowska to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek. Artystka postanowiła całkowicie odmienić swoje życie i wraz z parterem podjęła się budowy gospodarstwa agroturystycznego na Mazurach. Co z tego wyjdzie? Ich zmagania będzie można zobaczyć w nowym programie "Budując marzenia" w TVN Style.

  "Tajemnica Zawodowa", czyli najnowsza produkcja TVN, przyciąga w środowe wieczory przed ekrany telewizorów rzesze fanów. Zawikłane losy Julii i Andrzeja Żurawskich i ich bliskich elektryzują i intrygują wielu widzów. Z jakiego powodu serial stał się aż tak popularny?

  Wkrótce na małych ekranach pojawi się nowa produkcja TVN "Tajemnica zawodowa". To serial, w którym tajemnice będą przeplatały się z siecią intryg, niewiernością i ludzkimi dramatami. Byliśmy na planie zdjęciowym, by przekonać się, jak wygląda praca aktorów podczas pandemii. - Cieszę się z każdego nowego dnia na planie - powiedziała nam Magdalena Różczka.

  Anna Dereszowska ma teraz wyjątkowo dobry czas. Gwiazda i jej narzeczony postanowili zaryzykować i otwierają na Mazurach nowoczesną agroturystykę. Widzowie w nowym programie TVN Style "Budując marzenia" prześledzą każdy etap inwestycji, poznają też lokalną społeczność oraz sławną parę, która zdecydowała się na wyprowadzkę z wielkiego miasta. Aktorka pokazała właśnie, na jakim etapie są prace.

  Tajemnice, sieć intryg, niewierność i ludzkie dramaty. Wkrótce na małych ekranach pojawi się nowa produkcja TVN "Tajemnica zawodowa". Byliśmy na planie serialu, gdzie rozmawialiśmy z Magdaleną Różczką, Tamarą Arciuch, Anną Dereszowską, Andrzejem Zielińskim, Andrzejem Zarembą i Piotrem Stramowskim. Aktorzy przybliżyli nam grane przez siebie postaci i wątki, w jakie będą uwikłani.

  Życiowe zmiany nigdy nie są łatwe, szczególnie w trudnym czasie pandemii. Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak postanowili zaryzykować i otworzyć na Mazurach nowoczesną agroturystykę. Widzowie prześledzą każdy etap pracy nad inwestycją, poznają też lokalną społeczność oraz sławną parę, która zdecydowała się na wyprowadzkę z wielkiego miasta. "Budując marzenia" na antenie TVN Style pojawi się na już wiosną.