domy gwiazd

  domy gwiazd

  Agnieszka Chylińska coraz chętniej wraca do przeszłości i dzieli się z fanami osobistymi historiami. Niedawno popularna artystka przyznała, że przez wiele lat mieszkała w kawalerkach i żyła w przeświadczeniu, że nic więcej jej się nie należy. "Dopiero gdy pojawiły się moje dzieci, zaczęłam dla nich walczyć o własne miejsce, o własne meble i o to, żeby było ładnie" - czytamy

  Kasia Tusk od wielu lat jest wpływową blogerką lifestylową. 33-latka regularnie na swoim blogu dzieli się najlepszymi przepisami kulinarnymi, a także pokazuje stylizacje i piękne wnętrza - również w swoim domu. Jak wygląda jej salon? Kasia pokazała go na Instagramie.

  Odwiedziliśmy z kamerą Dorotę Gardias w jej 320-metrowym domu. Gustowne wnętrze jest urządzone w nowoczesnym stylu, do którego Gardias stara się przemycać tradycyjne elementy. Kto pomógł Dorocie aranżować wnętrze? I które pomieszczenie w domu ma dla Doroty kluczowe znaczenie? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Lidia Kalita jest projektantką ubrań. Mieszka pod Warszawą w domu przypominającym betonową bryłę. Kto go zaprojektował? Ile jest w nim pomieszczeń? Czy wśród nich jest również pracownia? Skąd pochodzą meble? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Tomasz, Luiza i mały Dawid. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Tomasza Niecika i jego rodzinę w ich domu w Białymstoku. Czy Niecik sam zbudował i zaprojektował ten dom? Czy ma czas na wspólne, rodzinne śniadania? Czy Tomasz Niecik pomaga w domu swojej partnerce? Zobaczcie, jak wygląda prywatne życie gwiazdy disco polo. Czy i kiedy planują z Luizą ślub?