Ma cztery miesiące i nosi ubrania dla niemal rocznego dziecka. Młoda mama pokazała, jak wygląda

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
edziecko.pl

Tiktokerka o imieniu Brittany podzieliła się ze swoimi obserwatorami tym, jak wygląda jej czteromiesięczne dziecko. Kobieta ma filigranową budowę ciała, a jej synek przypomina już kilkulatka. Jak radzi sobie z opieką?

Duże dziecko

Brittany, kilka miesięcy temu urodziła synka. Podczas porodu nie było żadnych komplikacji. Dziecko ważyło niespełna trzy kilogramy i nic nie budziło podejrzeń jego rodziców. Jednak z każdym dniem maluch rósł w niebywałym tempie i znacznie przybierał na wadze.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Kobieta zamieściła na swoim profilu na TikToku fillm, na którym trzyma czteromiesięczną pociechę. Chłopiec wygląda na o wiele starszego. Nagranie stało się bardzo popularne w sieci i zyskało już 3 miliony wyświetleń. Młoda mama wyznała, że ubiera go w ubranka przeznaczone dla dziewięciomiesięcznych maluchów.

Chłopiec rośnie w zadziwiającym tempie

Brittany odpowiadając na komentarze internautów, przyznała, że jej partner również jest szczupły i dość niski. Dlatego tak szybki wzrost ich dziecka bardzo ich zadziwił. Co więcej, obserwatorzy postanowili opowiedzieć kobiecie swoje historie. Wielu z nich podkreślało, że w dzieciństwie również nabierali takich rozmiarów, ale w pewnej chwili wszystko się unormowało.

- Pracuję na pediatrii. Prawie wszystkie duże, duże dzieci, które widziałam, mają z jakiegoś powodu małe matki. Nie mam pojęcia dlaczego - napisała jedna z komentujących.

- Mój 5-miesięczny synek waży 9,5 kg i nosi ubrania dla półtorarocznego dziecka - dodała kolejna.

- U mnie to samo! W 5 miesiącu nosiło ubranka na 12-18 m. Nawet pytano mnie ile razy w tygodniu jemy kurczaka, wiesz, hormony i takie tam... - relacjonowała Internautka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Vera Livchak/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości