Młoda mama i jej pociecha zwróciły uwagę gorylicy w zoo. Nagranie podbija sieć. "Wspaniały moment"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
edziecko.pl, tiktok.com
Goryl zajadający się owocami

Zwiedzanie ogrodu zoologicznego to nie lada atrakcja dla rodziców i ich dzieci. Większość zwierząt budzi podziw zarówno swoim wyglądem, jak i zachowaniem. Przekonała się o tym użytkowniczka TikToka, która wybrała się do zoo z niemowlęciem. Młoda mama i jej pociecha zatrzymały się przy wybiegu dla goryli, przykuwając uwagę jednej z samic. Chwilę później rozegrała się chwytająca za serce scena. - Niesamowite i piękne - orzekli internauci, którzy obejrzeli upamiętniające ją nagranie.

Gorylica z zoo zobaczyła niemowlę. Nagranie podbija sieć

Goryle, podobnie jak ludzie, mają instynkt rodzicielski. Najlepszym tego dowodem jest krótkie nagranie, które znalazło swoje miejsce na TikToku. Filmik upamiętniający wizytę młodej mamy i jej pociechy w ogrodzie zoologicznym doczekał się ponad 1,4 mln wyświetleń.

Zwierzęta

To miejsce przytuli każde zwierzątko
To miejsce przytuli każde zwierzątkoDzień Dobry TVN
wideo 2/33

Kamera uchwyciła moment, w którym kobieta z niemowlęciem na rękach zbliżyła się do wybiegu dla goryli. Nagle jej oczom ukazała się potężna gorylica, wyraźnie zaciekawiona widokiem owiniętego w kocyk dziecka. Zwierzę przez chwilę przyglądało się odwiedzającym zza szyby, próbując pogładzić malucha po głowie, po czym oddaliło się w kierunku własnego potomstwa. Po kilku sekundach wróciło, trzymając w objęciach uroczą małpkę.

Wyjątkowe spotkanie młodej mamy z gorylicą. Internauci nie kryją zachwytu

Wzruszające nagranie nie umknęło uwadze internautów. Pojawiły się pod nim setki komentarzy. Użytkownicy TikToka zwrócili uwagę na fakt, że odkrywanie świata zwierząt niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji, nie pozostali też obojętni na reakcję gorylicy.

- "Niesamowite i piękne", "Każda mama chwali się swoim dzieckiem", "Urocze", "Wspaniały moment", "Słodkie", "To nagranie jest bezcenne" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: edziecko.pl, tiktok.com

Źródło zdjęcia głównego: compuinfoto/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości