zwierzęta

    zwierzęta

    Planujesz podróż z psem i chcesz przygotować się do niej w sposób kompleksowy, aby Twój samochód nie ucierpiał? A może regularnie wyjeżdżasz ze swoim pupilem i potrzebujesz praktycznej i wygodnej maty na tylną kanapę auta? Podpowiadamy, w jaki sposób wybrać matę do samochodu dla psa, abyście zarówno Ty, jak i Twój czworonóg cieszyli się spokojną podróżą.

    Drozd śpiewak występuje w Europie, Azji i Afryce. Niewielki rozmiar tych ptaków nie zwiastuje ich donośnego głosu. Do Polski wracają wczesną wiosną, aby zbudować gniazdo i złożyć jaja. Co jeszcze warto wiedzieć o tym ptaku?

    Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia. To także doskonały monet, aby zacząć obserwować np. ptaki. Które z nich można spotkać w Polsce? Gdzie się wybrać, aby zobaczyć je w naturalnym środowisku? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadał Marcin Kostrzyński, przyrodnik, filmowiec.

    Koszatniczki są blisko spokrewnione ze świnkami morskimi i szynszylami. W przeciwieństwie do większości gryzoni łatwo się oswajają i wykazują aktywność dzienną. Klatka dla koszatniczki musi być właściwie przygotowania i dobrze wyposażona. Warto też pamiętać, że jest to zwierzę stadne.