Prezenter Dzień Dobry TVN na wizji spełnił marzenie córeczki. "Jest fantastycznym ojcem"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Początek programu - Damian Michałowski spełnia marzenia córki

Damian Michałowski postanowił zaskoczyć widzów Dzień Dobry TVN. W środowym programie nasz prowadzący założył na siebie zabawkową biżuterię. Okazuje się, że tę oryginalną stylizację przygotowała jego 3,5-letnia córeczka. Zobacz, jak się prezentował.

Damian Michałowski zaskoczył widzów Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN to program na żywo, dlatego widzowie co jakiś czas mogą liczyć na niespodzianki i być świadkami niecodziennych sytuacji, które nie są częścią scenariusza. Tu może zdarzyć się absolutnie wszystko, warto więc być z nami codziennie.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Tak było m.in. w środowym Dzień Dobry TVN. W roli prowadzących oglądaliśmy Paulinę Krupińską-Karpiel oraz Damiana Michałowskiego. Prezenter zaskoczył wszystkich niecodziennym dodatkiem do swojego ubioru. Miał na sobie zabawkową biżuterię, którą postanowił zaprezentować całej Polsce. Dlaczego?

Damian Michałowski założył zabawkową biżuterię

Damian Michałowski zdecydował się założyć zabawkową, kolorową biżuterię. Okazuje się, że w ten sposób chciał spełnić prośbę swojej córeczki.

- Moja Helena, 3,5 lata, jest w domu chora. Wczoraj mnie stylizowała i powiedziała: "Tatusiu, ty tak pięknie wyglądasz, pokaż się jutro w telewizji". Czego tatuś nie zrobi dla swojej ukochanej księżniczki? Więc mam nadzieję, że trochę lepiej się zrobiło Helenie i będzie mniej kaszlała - wyjaśnił na antenie Dzień Dobry TVN.

Całą sytuację skomentowała Paulina Krupińska-Karpiel. - Damian jest fantastycznym ojcem, cudowni ojcowie istnieją, którzy spełniają marzenia swoich córek. Damian pokazuje, co tatuś potrafi zrobić dla swojej Heleny - podkreśliła prowadząca DD TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości