niespodzianka

  Wzruszająca niespodzianka dla prowadzących. Popłynęły łzy.

  Niestety nie wszystkim internautom przypadły ona do gustu.

  56-letnia Lynora Silverman z Filadelfii kupiła używaną torebkę z tajemniczą zawartością. O swoim niezwykłym znalezisku opowiedziała w jednym z nagrań na TikToku. Co odkryła Amerykanka? Czy historia doczekała się szczęśliwego zakończenia?

  Piosenkarz zdecydował się zrobić niespodziankę jednej ze swoich fanek.

  Sezon letni trwa w najlepsze, a my chętnie podróżujemy i zwiedzamy świat. Jak się okazuje, przed powrotem do domu warto sprawdzać swoje bagaże, by uniknąć stresujących sytuacji.

  Tuż po muzycznym występie prezenterzy postanowili pozostać na wizji i pokazać widzom mały backstage z planu.

  Jak zareagowała gwiazda?

  Tom Hanks to jeden z nielicznych aktorów światowej klasy z nieskazitelną opinią. Dwukrotny zdobywca Oscara zaskoczył parę kobiet, które świętowały w gronie najbliższych swój ślub. Artysta nie pierwszy raz zrobił niespodziankę młodej parze. “To była wisienka na torcie”.

  Sebastian Kawa zabrał w lot szybowcem 80-letniego Tadeusza.

  Impreza niespodzianka na urodziny to wydarzenie, które sprawi jubilatowi sporo radości, niezależnie od tego w jakim jest wieku. Warto zatem przygotować dla niego coś naprawdę wyjątkowego. Jednak nie tylko urodziny to okazja do zrobienia niespodzianki.

  Kiedy jedni smucą się wynikiem meczu Polski na Euro 2020, inni mają powody do radości. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych uroczy filmik i pokazała, jaką niespodziankę przygotował na Dzień Ojca mały Henio.

  Związek Marcina i Kary z "Hotelu Paradise 3" rozkwita. Zakochani nie ukrywają już przed światem swoich uczuć. W mediach społecznościowych dzielą się czułymi zdjęciami i uchylają rąbka tajemnicy na temat swojej gorącej relacji. Teraz Marcin pochwalił się w sieci niespodzianką, jaką przygotował dla ukochanej. Co zrobił?

  Agata Zajawińska wybrała się do Gdańska, by porozmawiać z muzykami zespołu Kombi. W tym roku grupa świętuje 45-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji panowie przygotowali dla swoich fanów małą niespodziankę. Jaką?

  Alicja Majewska 30 maja obchodzi urodziny. Z tej okazji nasza redakcja postanowiła zrobić wokalistce małą niespodziankę. W drodze do studia Kinga Burzyńska porwała artystkę na dorożkę i zaprosiła na wspólną wycieczkę po ulicach Warszawy.

  Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Gwiazda, która niedawno skończyła 50 lat, od dawna łączy pracę w filmie i telewizji z występami na teatralnych deskach. Teraz wróciła na próby w Teatrze Narodowym.

  Z okazji 44. urodzin Darii Widawskiej, postanowiliśmy zrobić aktorce wyjątkową niespodziankę. Daria niczego się nie spodziewała i była bardzo wzruszona. Zobaczcie, jak zareagowała na niezapowiedzianą wizytę reportera Dzień Dobry TVN.

  Alżbeta Lenska po słonecznych wakacjach na Zanzibarze, wróciła do Polski. Na miejscu czekała na nią nie lada niespodzianka. W domu aktorkę przywitał nowy członek rodziny. Gwiazda natychmiast pochwaliła się w sieci słodkim szczeniakiem, a fanów poprosiła o pomoc w wyborze imienia.

  Zarówno Paulina Krupińska-Karpiel, jak i Damian Michałowski, już od kilku lat są rodzicami. Teraz para prowadzących Dzień Dobry TVN ujawniła, jakie emocje im towarzyszyły, gdy dowiedzieli się, że ich rodziny się powiększą. Czy była to dla nich niespodzianka?

  Gdy już zrobimy test i dowiemy się, że jesteśmy w ciąży, pozostaje nam poinformowanie o tym partnera, rodziców czy przyjaciół. Jak to zrobić w oryginalny sposób? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała blogerka i organizatorka przyjęć, Kinga Kołodziejak-Gul.

  23 marca Agata Młynarska świętowała 56. urodziny. Prezenterka pochwaliła się w sieci życzeniami, jakie otrzymała od bliskich i przyjaciół. Niespodzianek nie było końca. Majka Jeżowska na cześć Agaty zaśpiewała nawet autorską piosenkę.

  Olga Bołądź zawsze może liczyć na swoją przyjaciółkę Magdalenę Lamparską. Ta, wraz z naszą reporterką Kasią Olubińską, zorganizowała dla niej urodzinową niespodziankę. W dopieszczeniu całego planu pomógł ukochany Olgi, Jakub Chruścikowski. Aktorka niczego się nie spodziewała. Zobacz, jak zareagowała w naszym programie na żywo.

  Baby boom wciąż trwa, a zaraz po ogłoszeniu ciąży wszyscy dopytują: "chłopiec czy dziewczynka"? Gwiazdy coraz częściej organizują imprezy, na których zdradzają najbliższym płeć dziecka. Jak przygotować tzw. Gender Reveal Party i na czym ono polega? O tym opowiedziała nam Kinga Kołodziejczak-Gul, blogerka, specjalistka od eventów.

  Dawid Podsiadło postanowił jeszcze bardziej osłodzić swoim fanom tłusty czwartek. Artysta opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z Radkiem Kotarskim, a tym samym zapowiedział nowy projekt "Podsiadło Kotarski Podcast". Pierwszy odcinek trafił już do sieci. O czym panowie będą rozmawiać?

  Na początku grudnia Sonia Bohosiewicz świętowała swoje 45. urodziny. Z tej okazji wydała wyjątkowy singiel "My Heart Belongs To Daddy", będący zapowiedzią płyty. Kto stał się jej inspiracją? Zobaczcie, jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla aktorki z okazji jej święta.

  Niedawno na rynku pojawiła się książka "Boniek – mecze mojego życia". 10 najważniejszych spotkań w karierze Zbigniewa Bońka spisał Janusz Basałaj. Z tej okazji porozmawialiśmy z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej o karierze i życiu rodzinnym.

  Impreza niespodzianka na urodziny to wydarzenie, które sprawi jubilatowi sporo radości, niezależnie od tego w jakim jest wieku. Warto zatem przygotować dla niego coś naprawdę wyjątkowego. Jednak nie tylko urodziny to okazja do zrobienia niespodzianki

  Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - głosi znane przysłowie. Okazuje się, że także w bogactwie, co udowodnił George Clooney. Aktor ujawnił historię kryjącą się za niezapomnianą niespodzianką, jaką sprawił swoim najbliższym. Każdej z 14-u osób niespodziewanie sprezentował milion dolarów. Chciał w ten sposób podziękować za to, co dla niego zrobili, zanim stał się hollywoodzką gwiazdą.

  Reporter Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik odwiedził bohaterkę 6. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Mieszkanka Milanówka nie ukrywa swojego zachwytu metamorfozą domu i mówi: "To jest nowe życie po prostu".

  Wokalistka Marta Baum chciała przygotować wyjątkową niespodziankę dla swojej przyjaciółki Anuszki, dlatego zwróciła się z prośbą o pomoc do naszego specjalisty od kulinarnych niespodzianek Mikołaja Reya. Zobaczcie, co wspólnie przygotowali dla Anuszki i jak ta zareagowała na niespodziankę.

  Urszula Ludwikowska poprosiła Mikołaja Reya o pomoc. Chodzi o kolację dla syna Pani Urszuli, który ukończył szkołę średnią. Czy potrawa, jaką Mikołaj przygotował dla Kacpra go zaskoczyła?