niespodzianka

  niespodzianka

  Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - głosi znane przysłowie. Okazuje się, że także w bogactwie, co udowodnił George Clooney. Aktor ujawnił historię kryjącą się za niezapomnianą niespodzianką, jaką sprawił swoim najbliższym. Każdej z 14-u osób niespodziewanie sprezentował milion dolarów. Chciał w ten sposób podziękować za to, co dla niego zrobili, zanim stał się hollywoodzką gwiazdą.

  Wokalistka Marta Baum chciała przygotować wyjątkową niespodziankę dla swojej przyjaciółki Anuszki, dlatego zwróciła się z prośbą o pomoc do naszego specjalisty od kulinarnych niespodzianek Mikołaja Reya. Zobaczcie, co wspólnie przygotowali dla Anuszki i jak ta zareagowała na niespodziankę.

  Urszula Ludwikowska poprosiła Mikołaja Reya o pomoc. Chodzi o kolację dla syna Pani Urszuli, który ukończył szkołę średnią. Czy potrawa, jaką Mikołaj przygotował dla Kacpra go zaskoczyła?

  Mikołaj Rey dostał zadanie - przygotować kulinarną niespodziankę dla Amerykanina, który jest pierwszy raz Polsce. Zobaczcie, jakie potrawy dla niego przygotował wspólnie z jego przyjaciółką Lilianną i, jak na niespodziankę zareagował David.

  Monika Mulawka zwróciła się do Mikołaja Reya, by pomógł jej i jej koleżankom przygotować niespodziankę dla Anny Przygody-Majewskiej, dyrektorki szkoły, w której uczy. Postanowili przygotować dla niej ucztę z owoców morza, które Pani Anna bardzo lubi. Zobaczcie, jak zareagowała na tę kulinarną niespodziankę.

  W kolejnej odsłonie cyklu Mikołaj Rey przygotował kolację niespodziankę dla przyjaciółki Pani Danki - Agnieszki. Przyjaciółki uwielbiają kuchnię włoską. Mikołaj postanowił przygotować muszle św. Jakuba. Jak na niespodziankę zareagowała Pani Agnieszka? Czy potrawa Mikołaja im smakowała?

  Joanna Żaja-Maciejewska poprosiła Mikołaja Reya, by przygotował niespodziankę dla jej męża. Z jakiej okazji Pani Joanna chciała zaskoczyć swojego partnera? Jaką potrawę przygotował Mikołaj? I jaka była reakcja męża Pani Joanny?

  Małgosia chciała przygotować niespodziankę dla swojej przyjaciółki Kamili. Pomógł jej w tym nasz kulinarny ekspert i mistrz Mikołaj Rey. W tym celu umówili się na lodowisku. Jak Mikołaj poradził sobie na łyżwach? Zobaczcie, co wspólnie przygotowali, a raczej ugotowali, dla Kamili i jak zareagowała na tę kulinarną niespodziankę.

  Tydzień temu Paweł Płuska poprosił Andrzeja Polana, by w kuchni Dzień Dobry TVN pokazał, jak przygotować tadżin. "Niech mi powie jak to powinno rzeczywiście wyglądać" - zaapelował. Andrzej nie mógł oprzeć się gorącej prośbie kolegi i dziś w kuchni Dzień Dobry TVN przygotował tadżin na trzy sposoby. Ale to nie koniec miłych niespodzianek w studiu Faktów ;-)