wzrost

  wzrost

  Na portalach randkowych kobiety często mijają się z prawdą w kwestii wieku i wagi, a mężczyźni dodają sobie kilka centymetrów wzrostu. Dlaczego tak się dzieje, że wzrost jest dla panów tak ważny? Czy niscy mężczyźni mają kompleksy i czy "muszą się bardziej starać" w kontaktach z płcią piękną? W studiu Dzień Dobry TVN trzech panów, którym ich wzrost nie przeszkadza: Maciej Damięcki, Maciej „Gleba” Florek i David Gaboriaud.

  Problemem Pani Anny, bohaterki kolejnego odcinka cyklu "Ściąga z szafy", jest wysoki wzrost. Stylistka Anna Męczyńska podpowiada, jak powinny ubierać się wysokie kobiety, by wyglądać z elegancko i z klasą, a czego powinny unikać. Zobaczcie stylizacje, które przygotowała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Od zakończenia II Wojny Światowej obserwujemy stały proces polegający na przyroście masy ciała i powiększeniu wzrostu w naszym społeczeństwie. Dzieje się tak dzięki lepszym warunkom, jakie mają zapewnione kobiety w ciąży, coraz lepszej jakości pożywienia, wyższemu poziomowi medycyny i higieny. O akceptacji swojego ciała, zmieniających się rozmiarach i kanonach piękna rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Małgorzatą Pieczyńską, Kingą Miller, Jolantą Lewicką.

  Pamiętacie Krzysztofa Cegielskiego? To żużlowiec, który w 2003 r. uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Nie poddał się jednak i walczył o to, by znów móc chodzić. Zobaczcie, gdzie ostatnio zaprowadziły go jego nogi. Gratulacje dla Państwa Cegielskich! Życzymy Wam wiele, wiele szczęścia :)

  Katarzyna i Tadeusz Dworokowie mieszkają w Lublińcu. Ona ma 186 cm wzrostu, a on 214 . Tym samym są najwyższym małżeństwem w Polsce. Do wkręcenia żarówki nie potrzebują drabiny. Jakie zainteresowanie wzbudzają w otoczeniu? Czy mieszczą się pod futrynami? Zobaczcie małżeństwo, które żyje na naprawdę wysokim poziomie!