Parenting

Chłopiec chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki. Efekt szokuje. "Wygląda jakby skończył 50 lat"

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Edziecko.pl
Dziecko u fryzjera

Johanna Clark postanowiła spełnić prośbę swojego syna i pozwoliła mu obciąć się na wzór złowrogiej postaci z serialu "The Simpsons". Efektem metamorfozy dziecka pochwaliła się na TikToku. - Czy jestem złą matką? - zapytała.

Pozwoliła dziecku na oryginalną fryzurę

Są rodzice, którzy decydują się dać swoim dzieciom przestrzeń na poznawanie świata, w tym podejmowanie samodzielnych decyzji i oswajanie się z ich konsekwencjami. Takie podejście do wychowywania ma m.in. Johanna Clark. Jej syn poprosił ją, by pozwoliła mu na fryzurę jaką ma Pan Burns z amerykańskiego serialu "The Simpsons". Kobieta zgodziła się i zabrała pociechę do fryzjera.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Fryzura chłopca robi furorę na TikToku

Johanna postanowiła uwiecznić metamorfozę syna i nagrała krótki filmik na TikToka. Gdy zobaczyła jej efekt, była w bardzo zdziwiona. - Czy jestem złą mamą, że pozwoliłam mu na tę fryzurę? - zapytała. Rzeczywiście nowy wizerunek chłopca jest bardzo oryginalny i do złudzenia przypomina serialową inspirację.

Film obejrzało ponad 7 milinów osób, a o komentarz pokusiło się aż prawie 7 tysięcy osób. Czy według internautów mama postąpiła słusznie, dając dziecku wolną rękę? - Fajnie i widać, że to lubi, tylko czy dzieci nie będą się z niego śmiać? - zastanawiała się jedna z użytkowniczek TikToka.   

- "Jesteś świetną mamą, która pozwala decydować o sobie", "To zabawne i dla mnie jesteś dobrą mamą", "Pozwalasz mu bawić się życiem" - czytamy pod postem.

Niestety pojawiły się także głosy sugerujące, że nie należy się zgadzać na wszystko, w tym taką fryzurę. - "Nie jest to mądra decyzja", "Wygląda jakby skończył 50 lat" - twierdzą pozostali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Rbkomar/GettyImages/Pink_nade/TikTok

Pozostałe wiadomości