Newsy

Wyrzucili psa z balkonu, bo piszczał. Zwierzę nie przeżyło

Newsy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
tvn24.pl
Radiowóz policyjny, leżący pies

Do tragicznego zdarzenia doszło w Ciechocinku. Mieszkańcy zauważyli, jak z usytuowanego na czwartym piętrze mieszkania spada pies. Zwierzę nie przeżyło. Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego zatrzymali dwoje podejrzanych. Jaka kara im grozi?

Ciechocinek. Pies wyrzucony z czwartego piętra. Nie przeżył upadku

Jak podaje tvn24.pl, 14 lipca około godz. 11 policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego otrzymali zgłoszenie o śmiertelnym wypadku z udziałem psa. Zwierzę zostało wyrzucone z balkonu znajdującego się na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Stolarskiej w Ciechocinku.

Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze odnaleźli mieszkanie, w którym przebywali właściciele czworonoga. W lokalu znajdowały się dwie osoby, które były pod wpływem alkoholu - 44-letnia kobieta oraz 61-letni mężczyzna.

Zwierzęta

Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić
Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić Dzień Dobry TVN
wideo 2/27

- Przesłuchanie ich w czwartek nie było możliwe, ponieważ w momencie zatrzymania byli w stanie upojenia alkoholowego - przekazała tvn24.pl aspirant Marta Białkowska-Błachowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Ciechocinek. Wyrzucili psa z balkonu, grozi im 5 lat więzienia

Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami śledczych bestialskiego czynu dopuściła się 44-letnia mieszkanka Ciechocinka, która w wydychanym powietrzu miała około 3 promili alkoholu. Kobieta prawdopodobnie wyrzuciła psa z balkonu, ponieważ zwierzę piszczało i wydawało nieprzyjemne dla niej dźwięki.

To, czy i w jakim stopniu winny tej tragedii jest 61-letni mężczyzna, zostanie ustalone w dalszym rozpoznaniu. Sprawcom grozi pięć lat pozbawienia wolności.

Więcej informacji znajdziesz na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Gwengoat, Jaromir Chalabala/Getty Images

Pozostałe wiadomości