Gwiazdy

Rodzice Weroniki Rosati świętują 50. rocznicę ślubu. Jak wyglądali przed laty?

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Teresa i Dariusz Rosati obchodzą Złote Gody. Z tej okazji ich córka Weronika Rosati opublikowała fotografię ze ślubu rodziców. Kadr wygląda niczym ze starego filmu Hollywood. Pamiętacie, że rok temu pojawiła się informacja, że ponoć są po rozwodzie?

Weronika Rosati od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie na co dzień wychowuje córeczkę Elizabeth oraz realizuje się zawodowo w amerykańskich produkcjach. Choć od rodziców dzielą ją tysiące kilometrów, pozostaje z nimi w stałym kontakcie. Aktorka niejednokrotnie podkreślała, że łączy ich mocna więź. Swój najnowszy post postanowiła poświęcić właśnie im.

Weronika Rosati zamieściła zdjęcie ze ślubu rodziców

Aktorka z okazji 50. rocznicy ślubu rodziców opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie z uroczystości. Śmiało można rzec, że Teresa i Dariusz Rosati wyglądają na nim, jak gwiazdy ze starych, amerykańskich filmów.

- Moi rodzice wzięli ślub dokładnie 50 lat temu. Cudownej rocznicy – życzyła aktorka.

Teresa i Dariusz Rosati świętują Złote Gody

Przypomnijmy, że Teresa Rosati jest popularną projektantką, która od początku swojej działalności współpracuje z najlepszymi polskimi modelkami m.in. Bogną Sworowską czy Ewą Pacułą. Z kolei tata Weroniki – Dariusz Rosati jako znany ekonomista przez lata angażował się w politykę. Był m.in. ministrem spraw zagranicznych oraz członkiem Rady Polityki Pieniężnej.

Małżeństwo na ślubnym kobiercu stanęło w 1971. Owocami ich miłości jest dwójka dzieci: Weronika i Marcin. Co ciekawe rok temu pojawiły się plotki na temat ich rzekomego rozwodu, ponieważ w Internecie zamieszczono fałszywą informację, że Teresa Rosati jest byłą żoną Dariusza Rosati. Wówczas sam zainteresowany postanowił zabrać głos w tej sprawie:

- Dowiedziałem się właśnie, że moja żona Teresa to moją "byłą żoną"?! Żartownisie w tej Wikipedii… Informuję więc, że nadal pozostajemy mężem i żoną i nic się w tych sprawach nie zmieniło od prawie 50 lat… – napisał w mediach społecznościowych.

Notatka została sprostowana, a Dariusz Rosati wraz z małżonką mogą świętować jubileusz Złotych Godów. Za długoletnie pożycie małżeńskie należy im się medal od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Zobacz wideo: Dariusz Rosati debiutuje na Instagramie

Zobacz także:

Zobacz wideo: Skąd Teresa Rosati czerpała inspirację dla swojej nowej kolekcji?

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości