Weronika Rosati

  Weronika Rosati

  Weronika Rosati ma na swoim koncie film, w którym wystąpiła u boku Nicolasa Cage'a. Czego się od niego nauczyła i jak wspomina pracę na planie?

  Aktorka pochwaliła się umiejętnościami oraz inteligencją emocjonalną 4,5-letniej dziewczynki.

  - Mamy ogromny kryzys męskości - ocenia dziennikarka.

  Weronika Rosati konsekwentnie dąży do zbudowania pozycji w amerykańskiej branży filmowej. Na ekrany kin za oceanem właśnie wszedł film z jej udziałem. Aktorka pochwaliła się fotosami z planu w mediach społecznościowych. Z gratulacjami pośpieszyli Julia Wieniawa, Julia Kuczyńska i Tomasz Oświeciński.

  Kariera Weroniki Rosati lśni w blasku flashy, w przeciwieństwie do brata, który unika rozgłosu i chroni swoją prywatność. Z okazji urodzin Marcina, aktorka opublikowała na Instagramie fotografię z rodzinnego albumu.

  Weronika Rosati to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z bardzo znanym i cenionym aktorem.

  Weronika Rosati, która na co dzień mieszka w Los Angeles, postanowiła na jakiś czas opuścić słoneczną Kalifornię i wybrała się w podróż do Polski. Zabrała ze sobą córkę, która po długiej rozłące w końcu miała okazję spotkać się z dziadkami. Zdjęcia uwieczniające chwile w rodzinnym gronie pojawiły się na instagramowym profilu aktorki.

  Weronika Rosati od ponad trzech lat spełnia się w roli szczęśliwej mamy. Zapracowana aktorka każdą wolną chwilę poświęca dziecku, stara się także dbać o to, by wspólnie spędzany czas był wartościowy i pełen atrakcji. Tym razem zabrała córeczkę na farmę, gdzie dziewczynka miała okazję przyjrzeć się zwierzętom zagrodowym oraz pojeździć konno.

  Weronika Rosati zamieściła na instagramowym koncie fotografię, do której pozowała w legginsach i topie. Przy okazji zdradziła też patent na smukłą sylwetkę. Na czym polega hike?

  Weronika Rosati chętnie dzieli się z fanami kulisami życia prywatnego. W mediach społecznościowych często wspomina o tym, ile szczęścia przynosi jej opieka nad 3-letnią córką, Elisabeth Valentiną. Gwiazda wyznała, że stara się pokazywać swoją codzienność w prosty, a przede wszystkim prawdziwy sposób. Nie publikuje pozowanych zdjęć, a Instagram odzwierciedla jej naturę.

  Teresa Rosati to babcia na medal. Chętnie pomaga swojej córce Weronice w opiece nad 3,5-letnią Elizabeth. Jak się jednak okazuje, jest to trudne logistycznie przedsięwzięcie. Jego kulisy projektantka zdradziła w rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl, Darią Pacańską.

  Weronika Rosati jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje fanom ujęcia z prywatnego życia. Teraz opublikowała fotografię z plaży i zaskoczyła fanów. Internauci są pod wrażeniem jej sylwetki.

  Weronika Rosati zdradziła, jakie jest jej ulubione i najpiękniejsze wakacyjne miejsce. Aktorka w sieci pochwaliła się archiwalnym zdjęciem oraz przyznała, że marzy, aby ponownie odwiedzić włoskie miasto. O które dokładnie chodzi?

  Weronika Rosati, od połowy 2020 roku, ma sądowy zakaz wypowiadania się na temat przemocy, jaką miał stosować wobec niej Robert Śmigielski. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że nie zgadza się z tą decyzją. Teraz postanowiła zaskarżyć wyrok polskiego sądu do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

  Weronika Rosati to jedna z nielicznych polskich aktorek, które próbują swoich sił w Hollywood. Artystka konsekwentnie realizuje marzenia i udało jej się już zagrać u boku największych sław. Teraz wyznała, że wiele osób w nią nie wierzyło.

  Weronika Rosati jest kolejnym mocnym głosem w sprawie skandalu wokół łódzkiej Szkoły Filmowej. Aktorka opowiedziała, co działo się za murami budynku, kiedy w nim studiowała. Traumatyczne doświadczenia wpłynęły na jej rozwój i pierwsze kroki w karierze. - Myślę, że szkoła ta naruszała wszystkie możliwe prawa człowieka - napisała gwiazda.

  Teresa i Dariusz Rosati obchodzą Złote Gody. Z tej okazji ich córka Weronika Rosati opublikowała fotografię ze ślubu rodziców. Kadr wygląda niczym ze starego filmu Hollywood. Pamiętacie, że rok temu pojawiła się informacja, że ponoć są po rozwodzie?

  Weronika Rosati od kilku lat toczy batalię sądową z byłym partnerem Robertem Śmigielskim, z którym ma córkę Elizabeth. Wszystko wskazuje na to, że para doszła do porozumienia i zawarła ugodę. Dlaczego aktorka zdecydowała się na taki krok?

  Weronika Rosati zdradziła fanom, jak wygląda jej codzienność. Aktorka w mediach społecznościowych przyznała, że to, co zamieszcza w sieci to tylko fragmenty najbardziej radosnych chwil. W rzeczywistości gwiazda jest zabieganą, samodzielną mamą, na której spoczywa wiele obowiązków.

  Weronika Rosati podzieliła się z fanami emocjonalnym wpisem, w którym wyraża niepokój w związku z przyszłością swojej córki. 3 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie. W Polsce za to ciągle trwają protesty przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji.

  Weronika Rosati od kilku dni przebywa na festiwalu filmowym w Wenecji. Na czerwonym dywanie pojawiła się już m. in. na premierach "Śniegu już nigdy nie będzie" czy "Nightwalk" i zachwycała doskonale dobranymi stylizacjami. Teraz uwagę światowych mediów zwróciła kolejną z nich, do której dobrała równie wyszukany dodatek.

  Trwa 77. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Choć w tym roku odbywa się on w "bardziej powściągliwym formacie" z powodu pandemii koronawirusa, wciąż jest dla nas wyjątkowy. Wszystko z powodu premiery polskiego kandydata do Oscara, filmu Małgorzaty Szumowskiej oraz Michała Englerta, pt. "Śniegu już nigdy nie będzie".

  Morze, przyroda, słońce - tak beztroski letni czas spędza Weronika Rosati. Zrelaksowana aktorka czuje się świetnie i przesyła pozdrowienia z wakacji. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami w bikini. Fani są pod wrażeniem jej niesamowitej figury.

  Lato w pełni, pogoda dopisuje, z radością korzystamy więc z uroków wakacji. Nie inaczej wolny czas spędzają gwiazdy, które chętnie wystawiają ciała na działanie promieni słonecznych. Równie ochoczo dzielą się z fanami swoimi zdjęciami w strojach kąpielowych. Zobacz, kto pochwalił się sylwetką w bikini.

  Długie, gęste, rozpuszczone i falujące włosy to od lat znak rozpoznawczy Weroniki Rosati. Teraz aktorka postanowiła jednak zmienić fryzurę. O wyborze uczesania zdecydowała jej córka Elizabeth, czym Weronika postanowiła pochwalić się na Instagramie. Zobacz zdjęcia.

  Weronika Rosati wraz z córką przebywa obecnie w Los Angeles. W mediach społecznościowych przyznała, że boi się panujących tam protestów. Aktorka w każdej chwili gotowa jest uciekać.

  Weronika Rosati przebywa obecnie w Los Angeles i korzysta z pięknej pogody. Mimo słonecznej aury i bajecznych warunków aktorka tęskni za Warszawą i najbliższymi. Niestety na razie nie może przyjechać do Polski z powodu zamkniętych granic. Zobacz, jak gwiazda wypoczywa na plaży.

  W wywiadzie, który ukazał się kilka dni temu, Weronika Rosati opowiedziała dużo o swoim życiu prywatnym oraz o trudach samotnego macierzyństwa: "Jestem samotną matką, ale nie jestem samotną matką z wyboru. (...) Może to jest dobrze, że ja nie znam sytuacji, w której jest pełna rodzina, w której jest mężczyzna, który pomaga przy dziecku i jest wsparciem, a z drugiej strony jest to smutne, bo nigdy tego nie zaznałam". Co skłoniło aktorkę do tak obszernej i szczerej rozmowy?

  O "najtrudniejszej ale i najwspanialszej" roli w swoim życiu - byciu mamą 5 miesięcznej Elizabeth, o szybkim powrocie do formy po porodzie oraz o swoim udziale w serialu Diagnoza, w Dzień Dobry TVN, opowiedziała nam Weronika Rosati: "Nauczyłam się, trochę bardziej, wszystko mieć poukładane".

  W sobotę w Dzień Dobry TVN Weronika Rosati o najważniejszej roli w życiu i o swoim miejscu na ziemi. Sprawdzimy, jak w Polsce są traktowane dzieci uchodźców z Czeczenii. W programie także skoczek Dawid Kubacki pod skrzydłami mistrza akrobacji Artura Kielaka. Co z tego wyniknie? Zapraszamy przed telewizory!