Gwiazdy

Weronika Rosati w roli matki: "Czuję strach o przyszłość mojej córki"

Weronika Rosati

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Weronika Rosati w roli matki: "Czuję strach o przyszłość mojej córki"

Weronika Rosati

Tomasz Urbanek/East News

Weronika Rosati podzieliła się z fanami emocjonalnym wpisem, w którym wyraża niepokój w związku z przyszłością swojej córki. 3 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie. W Polsce za to ciągle trwają protesty przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji.

Weronika Rosati od lat dziel życie między USA a Polską. W 2017 r. na świat przyszła córeczka aktorki ze związku z Robertem Śmigielskim, z którym zresztą później toczyła batalie sądowe o prawa do opieki nad małą Elizabeth. Kiedy Rosati już myślała, że na chwilę odpocznie od problemów, na horyzoncie pojawiły się kolejne przeciwności losu.

Weronika Rosati o Strajku Kobiet

Weronika Rosati na swoim profilu na Instagramie podzieliła się osobistym wpisem, w którym pisze o życiowym położeniu swoim i swojej córki. Nie jest łatwo. Aktorka jest zatroskana o przyszłość dziecka, a nastroje politycznie zarówno w Polsce, jak i za oceanem, nie dodają otuchy.

W Los Angeles życie upływa inaczej. Moje życie odkąd jest Ela upływa też inaczej. Ona jest moim życiem i cały czas poświęcam jej i jestem wdzięczna za to, że w tak trudnych czasach może nam być tu dobrze

- czytamy we wpisie Weroniki Rosati.

Gwiazda przebywa teraz w USA. Z żalem odniosła się do protestów w związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego dot. zaostrzenia prawa aborcyjnego. O #PiekłoKobiet aktorka pisze tak:

Czuję smutek, że nie mogę walczyć z wami osobiście o tak ważne sprawy. Przeżywam zarówno strajk, jak i wybory w USA. Czuję strach o przyszłość mojej córki. O moją też, ale ja już przeżyłam czasy, które dla kobiet nie były i nie są łaskawe - tak było mi przeznaczone. Czasy, w których mężczyznom wolno o wiele więcej. Czasy niesprawiedliwe dla kobiet. Czasy zniewolenia kobiet. To się zmienia dzięki Bogu z dnia na dzień - powolutku

- czytamy.

Weronika Rosati boi się o życie i przyszłość córki

Aktorka zamierza zrobić wszystko, żeby oszczędzić córce traumatycznych wspomnień.

Póki co niech Ela żyje beztrosko, niech myśli że życie jej mamy to ona, palmy i plaża a jak będzie starsza to opowiem jej historie tych dni która przechodzi do historii

- zakończyła wpis gwiazda.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Elizabeth - 11 grudnia 2017 r. Radosną nowiną ze światem pochwaliła się wówczas jej mama, Teresa Rosati. 

Przypomnijmy, że w marcu 2019 r. Weronika Rosati oskarżyła byłego partnera i ojca jej dziecka Roberta Śmigielskiego o przemoc domową. Para nie była ze sobą nawet roku. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że mężczyzna znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

Od ponad roku w mediach trwa batalia między byłymi kochankami, którzy dochodzą o kwestie alimentów i opieki prawnej nad dzieckiem. 

Zobacz też:

Weronika Rosati: "Kobiety potrzebują, żeby o tym mówić"

Weronika Rosati w bikini tęskni za bliskimi: "Mam już dość tej kwarantanny"

Weronika Rosati o kalifornijskiej kwarantannie: "Sytuacja jest problematyczna dla Amerykanów"

Zobacz wideo: Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie

Co sądzisz o tym artykule?
48
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0