Gwiazdy

Weronika Rosati o kalifornijskiej kwarantannie: "Sytuacja jest problematyczna dla Amerykanów"

"Kalifornijska kwarantanna Weroniki Rosati". Rozmawiał: Mateusz Hładki

Gwiazdy

Weronika Rosati o kalifornijskiej kwarantannie: "Sytuacja jest problematyczna dla Amerykanów"

"Kalifornijska kwarantanna Weroniki Rosati". Rozmawiał: Mateusz Hładki

Aktorka nie mogła wrócić do Polski z powodu przeziębienia córki. Tylko nam opowiedziała o tym, jak wygląda aktualnie życie w Kalifornii oraz jak branża filmowa reaguje na panującą epidemię.

Kwarantanna w Kalifornii

Weronika Rosati bała się wrócić do Polski z dwóch powodów: jej córka, Elizabeth załapała przeziębienie, a także nie wiedziała czy będzie mogła, pomimo zielonej karty, wrócić do Los Angeles. Przyznała, że bezpieczniej było pozostać w amerykańskim domu. 

Jak poinformowała aktorka: 

Dopiero teraz został ogłoszony stan przymusowej kwarantanny. Jest to bardzo wyjątkowa sytuacja dla Amerykanów, ponieważ nigdy w życiu czegoś takiego tu nie było

Kalifornijczycy mogą wychodzić z domu na spacery, ale zakazane są spotkania w większym gronie. Weronika zaznaczyła, że otwarte są tylko i wyłącznie sklepy z żywnością, apteki i przychodnie, ale wszędzie czegoś brakuje. 

Wszystkie projekty filmowe aktorki zostały przełożone, bądź odwołane. Z powodu pandemii branża została zamknięta na wiele tygodni i jak przyznała Weronika:

Wszystko padło

Kariera Weroniki Rosati

Popularność przyniosła jej w 2005 roku rola Dżemmy w filmie Patryka Vegi "Pitbull". Zagrała w wielu, polskich serialach telewizyjnych, m.in. w "Kryminalnych", "Prawie Agaty" i "Majce". W 2016 roku rozpoczęła występy w amerykańskich produkcjach, gdzie grała u boku popularnych aktorów takich jak: Nicolas Cage czy Jensen Ackles. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
77
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0