Robert Śmigielski

    "To było okropne".

    Weronika Rosati od kilku lat toczy batalię sądową z byłym partnerem Robertem Śmigielskim, z którym ma córkę Elizabeth. Wszystko wskazuje na to, że para doszła do porozumienia i zawarła ugodę. Dlaczego aktorka zdecydowała się na taki krok?

    Weronika Rosati podzieliła się z fanami emocjonalnym wpisem, w którym wyraża niepokój w związku z przyszłością swojej córki. 3 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie. W Polsce za to ciągle trwają protesty przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji.

    W kobiecych torebkach jest wszystko i zawsze za mało. Dlatego na ulicach często widuje się powyginane na boki panie, które walczą z ciężarem własnej torebki. O to, jak prawidłowo nosić torebki zapytaliśmy gościa Dzień Dobry TVN ortopedę Roberta Śmigielskiego. Jak torebki wpływają na kregosłup?

    A to zimno na dworze, a to brak pieniędzy na karnet w klubie sportowym - z tych właśnie powodów niektóre osoby wybierają ćwiczenia w domu. Wykorzystują przy tym filmy instruktażowe z internetu. Czy ćwiczenia bez wsparcia specjalisty są bezpieczne? Na co zwracać uwagę ćwicząc w domu? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: trenerka fitness Aleksandra Żelazo i dr Robert Śmigielski - specjalista medycyny sportowej.