Gwiazdy

Siostry Mancewicz o swoich ciążach: "Mamy tak duży apetyt, że co chwilę idziemy na przerwę coś zjeść"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Rozalia Mancewicz już marcu powita na świecie drugie dziecko. Miss Polonia 2010 roku w mediach społecznościowych zdradziła, że w ciąży jest również jej siostra, Natalia, która poród wyznaczony ma dokładnie na ten sam miesiąc. Jak czują się dziewczyny i jakie ciążowe zachcianki im towarzyszą? O tym siostry opowiedziały Kasi Olubińskiej-Godlewskiej.

Siostry Mancewicz – podwójna ciąża

Rozalia Mancewicz jakiś czas temu ogłosiła w mediach, że spodziewa się drugiego dziecka. Tydzień później do grona ciężarnych dołączyła siostra miss, Natalia. Jak na szczęśliwą nowinę zareagowała mama dziewczyn? Rozalia przyznała, że o stanie błogosławionym poinformowała całą rodzinę podczas jednego ze wspólnych obiadów. Wtedy to zachwycona mama i siostry wyręczały ją w domowych czynnościach, nie pozwalały nic dźwigać. Tydzień później wieści o ciąży przekazała również Natalia. Choć początkowo mama dziewczyn była pewna, że robią sobie z niej żarty , chwilę później zrozumiała, że informacja jest prawdziwa, a ona zostanie podwójną babcią. Rozalia podczas rozmowy zdradziła także, że zna już płeć dziecka. Jak się okazuje, mały Heniu będzie miał siostrzyczkę.

U mnie będzie siostrzyczka, będzie parka, więc bardzo się cieszymy. U Natalii jeszcze czekamy

– powiedziała.

Czas ciąży - jak czują się siostry Mancewicz?

Do porodu zostało jeszcze trochę czasu. Rozalia i Natalia mają wyznaczony termin na marzec. Jak się czują i co robią w wolnym czasie? Dziewczyny wraz z młodszą siostrą Laurą i rodzicami przebywają w rodzinnym gospodarstwie agroturystycznym "Majątek Howieny" pod Białymstokiem. W wolnym czasie pomagają bliskim przy zwierzętach i wychodzą na spacery, korzystając z uroków złotej jesieni.

Mamy bociana, który wypadł z gniazda. Przywieźli go do nas ludzie ze wsi nieopodal. Później my przekazujemy te zwierzątka do centrum rehabilitacji zwierząt, wiec pomagamy, jak możemy

- wyjaśniła Rozalia.

Rozalia dodała także, że wraz z siostrą ma bardzo duży apetyt i typowe dla ciąży zachcianki. Miss Polonia 2010 wybiera głównie wytrawne produkty takie jak ogórki kiszone, czy mięso. Natalia w przeciwieństwie do siostry ma nieodpartą ochotę na słodycze.

Czujemy się bardzo dobrze, ale mamy tak duży apetyt, że co chwile idziemy na przerwę coś zjeść

- powiedziała Rozalia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Instagram kontra rzeczywistość – jaki wpływ na nas i na nasze dzieci ma kult idealnych zdjęć?

"Sama to ogarniesz". Jak samodzielnie wykonać dekoracje z betonu?

Restauracje i bary zamknięte po 22? Taką decyzję rozważają Ministerstwo Zdrowia i Kancelaria Premiera RP

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Katarzyna Chętnik

Pozostałe wiadomości