Gwiazdy

Ostatnie chwile przed porodem Lary Gessler. Restauratorka odpowiedziała na pytania fanów związane z ciążą

Lara Gessler

Wojciech Olszanka/East News

Gwiazdy

Ostatnie chwile przed porodem Lary Gessler. Restauratorka odpowiedziała na pytania fanów związane z ciążą

Lara Gessler

Wojciech Olszanka/East News

Lara Gessler i Piotr Szeląg już wkrótce powitają na świecie pierwsze dziecko. Restauratorka poinformowała pod koniec kwietnia, że zostanie mamą, a ostatnio na InstaStory odpowiedziała na pytania fanów dotyczące ciąży. Jak radzi sobie w ostatnich tygodniach przed porodem? 

Lara Gessler spodziewa się dziecka 

Córka znanej restauratorki niechętnie publikuje informacje związane z życiem prywatnym. Lara dopiero pod koniec kwietnia podzieliła się szczęśliwą nowiną w mediach społecznościowych, zdradzając, że zostanie mamą. Wiadomo, że razem z partnerem Piotrem Szelągiem powitają na świecie córeczkę. W związku z ostatnimi chwilami przed porodem, Lara odpowiedziała na pytania fanów o ciążę, udostępniając odpowiedzi na InstaStory. 

Lara Gessler o ciąży

Obserwatorzy, którzy nie są przyzwyczajeni do otwartości Lary na temat prywatnych kwestii, postanowili wykorzystać sytuację. Większość pojawiających się pytań dotyczyła przebiegu ciąży i terminu poroduW jednym z nich znalazło się to dotyczące aktualnej wagi przyszłej mamy. Do rozwiązania pozostało jeszcze kilka tygodni, jednak Lara nie miała problemu z odpowiedzią i przyznała, że podczas ciąży przybrała 10 kg. Dzięki bardzo dobremu samopoczuciu (Lara jest już w trzecim trymestrze) w ciągu ostatnich miesięcy pracowała nad książką, która niedługo pojawi się na rynku. Sama przyznała, że ten stan jest dla niej wręcz idealny

Zachcianki ciążowe Lary Gessler

Podczas rozmowy w Dzień Dobry TVN z Sandrą Hajduk, Lara zdradziła, na jakie przysmaki najbardziej ma ochotę w trakcie stanu błogosławionego. Jak się okazało, nie miewa dziwnych zachcianek, a do diety dołączyła tylko więcej owoców.

Ciąża służy mi bardzo dobrze, gdyby nie brzuch i ochota na sok z pomarańczy to bym się nie zorientowała. Nie mam na co narzekać 

- przyznała. 

Lara Gessler o ciąży i domowej izolacji. Obejrzyj materiał: 

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
54
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0