Gwiazdy

"Mamy to" - serial od i dla rodziców. "Produkcja jest antidotum dla mam i tatusiów"

Gwiazdy

"Mamy to" to wiosenna nowość, która rozbawi was do łez. Składający się z 10 odcinków serial pokazuje bez lukru rzeczywistość polskich mam i ojców. Reporterka Dzień Dobry wybrała się na plan produkcji, aby zobaczyć, jak wygląda praca na planie. Czego możemy spodziewać się po scenariuszu napisanym przez dwie młode mamy?

"Mamy to" - o czym jest serial Playera

Nowa produkcja Player.pl to tak naprawdę pomysł dwóch mam-aktorek, które wcielają się również w role głównych bohaterek. - Było tak, że Kasia [Kołeczek - przyp. red.] do mnie przyszła, zaproponowała, by o macierzyństwie opowiedzieć w komediowy sposób. Podłapałam pomysł - powiedziała Laura Breszka, a druga aktorka dodała: - Serial pokazuje dwa małżeństwa, które zmagają się z problemami codziennego życia.

Rodzicielska rzeczywistość jest im bliska także wtedy, gdy gasną światła reflektorów i kończy się praca na planie. Katarzyna Kołeczek i Laura Breszka mają bowiem własne dzieci. Córka tej pierwszej ma na imię Marianka, a drugiej - Lea.

Skoro "Mamy to" jest prawdziwym serialem, to ile w nim gry?

Aktorzy na planie podkreślają, że serial ma rodzinny charakter. Od samego początku wszystkim zależało zresztą na tym, by fabuła była jak najbardziej "prawdziwa" i widzowie mogli się utożsamiać z problemami bohaterów. - To będzie antidotum dla mam, dla tatusiów, żeby też uśmiechnęli się i pomyśleli "to jest normalne". Możemy popełniać błędy, nakręcać się, googlować choroby - wylicza Kasia Kołeczek.

"Mamy to" zadebiutuje w serwisie Player.pl 23 marca 2021 r. Na platformie będą od razu dostępne dwa pierwsze odcinki serialu. Pozostałe będą ukazywać się w tygodniowych odstępach. Zaciekawił Cię wywiad z aktorami"? Zajrzyj na Player.pl.

Zobacz też:

"Ciąża nie chroni przed żadnym rakiem". Dlaczego u przyszłych mam nie wykonuje się USG piersi?

Muzyczny debiut Macieja Musiałowskiego. Miłosną historię zaśpiewał w duecie z Julią Wieniawą

Wielki powrót mody sprzed 20 lat. W tym roku biżuterię będziesz podkradać córce

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości