Gwiazdy

Pamela Anderson po raz kolejny się rozwodzi. Do sześciu razy sztuka?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
people.com/rollingstone.com
Pamela Anderson, tak wygląda obecnie, zdjęcie z 2020 roku
Cover Video/x-newsPamela Anderson po raz kolejny się rozwodzi

Pamela Anderson złożyła pozew o rozwód - podają zagraniczne media. Gwiazda "Słonecznego patrolu" wytrzymała z Danem Hayhurstem nieco ponad rok. Przypominamy historię związków ikony lat 90.

Pamela Anderson rozstała się z mężem

Pamela Anderson w wigilię 2020 roku powiedziała sakramentalne "tak" ochroniarzowi Danowi Hayhurstowi. Ich ceremonia odbyła się się w rodzinnej posiadłości celebrytki w Kanadzie.

Jestem zakochana. Pobraliśmy się w Wigilię Bożego Narodzenia z błogosławieństwem obu naszych rodzin, wszyscy, których znamy, są szczęśliwi razem z nami. Wyszłam za mąż w posiadłości, w której moi rodzice pobrali się i nadal są razem

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Okazuje się, że Pamela Anderson nie powtórzyła sukcesu swoich rodziców. Jak podaje people.com, związek ikony lat 90. to już przeszłość. Ich małżeństwo przetrwało nieco ponad rok.

Pamela Anderson: 6 ceremonii, 5 mężów?

Pamela Anderson jest jedną z najsłynniejszych blondynek na świecie. Za sprawą roli w "Słonecznym Patrolu" została okrzyknięta mianem symbolu seksu. Gwiazda zasłynęła jednak nie tylko za sprawą kreacji aktorskich, ale i burzliwego życia uczuciowego. Stanęła bowiem sześć razy na ślubnym kobiercu i miała pięciu mężów. Jak to możliwe? Spieszymy z wyjaśnieniem.

Zobacz wideo: Od serca do portfela - finanse po rozwodzie

Od serca do portfela - finanse po rozwodzie
Od serca do portfela - finanse po rozwodzie
Dzień Dobry TVN

Gwiazda po raz pierwszy wyszła za mąż w 1995 roku za perkusistę Tommy'ego Lee. Byli ze sobą 3 lata i doczekali się 2 dzieci. Co ciekawe, to najdłuższy jej związek małżeński. Następnie w 2006 aktorka poślubiła Kida Rocka, ale w tym samym roku się rozwiedli. Dwukrotnie (2007 i 2013) stawała też na ślubnym kobiercu z Rickiem Solomonem. Z kolei w styczniu 2020 roku zamieściła zdjęcie ze ślubnej ceremonii z Jonem Petersem, ale jak przyznała miesiąc później jej małżeństwo nie zostało sformalizowane. Jaka jest prawda? No cóż, to już przeszłość. Podobnie jak związek z Danem Hayhurstem.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: people.com/rollingstone.com

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości