Gwiazdy

Jessica Chastain opowiedziała o swoim dzieciństwie. Mama aktorki nie miała na chleb

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jessica Chastain udzieliła osobistego wywiadu. Aktorka opowiedziała w nim o swoim dzieciństwie oraz o tym, że wychowywała się w bardzo biednej rodzinie. Jej mama mierzyła się z niezwykle trudnymi sytuacjami.

Jessica Chastain o rodzinie

Jessica Chastain wyjawiła, że wychowywała się w bardzo biednej rodzinie. - Jej mama, mająca pięcioro dzieci, nie miała nawet na chleb. Nie miała co włożyć do garnka i Jessica mówi o tym nie bez powodu. Nie po to, żeby budować swój wizerunek pokrzywdzonej przez los, ale dlatego, że wciąż nawołuje do tego, że płace kobiet są nierówne w świecie showbiznesu - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska w przeglądzie wydarzeń ze świata gwiazd.

Jessica Chastain chciałaby, aby młode aktorki miały taki sam start jak aktorzy.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jessica Chastain - życie prywatne i zawodowe

Jessica Chastain jest amerykańską aktorką filmową i telewizyjną, dwukrotnie nominowaną do Oscara. W 2004 roku debiutowała na małym ekranie, a już rok później na dużym.

Artystka bardzo rzadko bierze udział w wydarzeniach showbiznesowych. Chce utrzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. W 2017 roku wzięła ślub. Jej wybrankiem został Gian Luca Passi de Preposulo - Włoch, który ma pochodzenie arystokratyczne. Para ma dwójkę dzieci.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości