Żona Miami na okładce prestiżowego magazynu. Wygląda jak top modelka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd?
Jaka prywatnie jest Sylwia z "Żon Miami"?
Jaka prywatnie jest Sylwia z "Żon Miami"?
Żony Miami
Żony Miami
Sylwia Graff to jedna z bohaterek reality show "Żony Miami". Gwiazda niedawno pojawiła się na okładce prestiżowego magazynu i jak przyznała, chciałaby być częścią świata mody. Zobaczcie, jak prezentuje się na zdjęciach.

Sylwia Graff na okładce Harper’s Bazaar

Sylwia Graff jest doskonale znana fanom programu "Żony Miami". Z wykształcenia jest prawnikiem, jednak nie pracuje w zawodzie. Jest szefową fundacji, która pomaga samotnym matkom. Co więcej, Sylwia sama jest mamą 5-letniego synka. Wolny czas najchętniej spędza na swoim wielkim jachcie lub podróżując po całym świecie prywatnym jachtem z rodziną i przyjaciółmi.

Niedawno żona Miami spełniła kolejne marzenie i  pojawiła się na okładce prestiżowego magazynu modowego – bułgarskiego "Harper’s Bazaar".

- Podobno marzy o tym, żeby być częścią świata mody i nawet, chciałaby, żeby ten polski świat mody się do niej dobijał – powiedziała Sandra Hajduk.

Żony Miami – nowe odcinki

Jeśli jesteście fanami programu "Żony Miami", mamy dobrą wiadomość. Już od 20 stycznia na antenie TVN7 o godzinie 20:00 będziecie mogli śledzić losy pięciu bogatych Polek. Program emitowany będzie w każdy czwartek i piątek. Wszystkie odcinki znajdziecie także na platformie Player.pl

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości