Gwiazdy

Zusje o trudnej przeszłości i nowym, lepszym życiu. "Mama powiedziała, że umrze, bo tego nie wytrzyma"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Zusje i jej droga do trzeźwości
Zusje i jej droga do trzeźwościDzień Dobry TVN
wideo 2/3
DD_20220120_SB_rep_REP

Kamila Smogulecka znana fanom jako Zusje, a wcześniej Luxuria Astaroth w show-biznesie pojawiła się w 2012 roku za sprawą teledysku Donatana. Oryginalna uroda i hipnotyzujące spojrzenie dały jej rozpoznawalność, którą wykorzystała m.in. do pracy w modelingu. Dziś ma na koncie walki MMA w oktagonie i kilka teledysków. Jaka jest prywatnie?

Zusje – początki w show-biznesie

Kamila Smogulecka pierwsze kroki za obiektywem zaczęła stawiać w wieku 12 lat. Jak przyznaje, w pierwszej klasie gimnazjum zadebiutowała na sesji zdjęciowej. To dało jej w późniejszym czasie przepustkę do dalszego rozwoju.  - "Miałam dużo znajomych na Facebooku i przez wspólnych znajomych dotarł do mnie Donatan. Kamila wystąpiła w teledysku muzyka, a jej uroda wychwalana była przez kolejne miesiące" - rozpoczęła.

Zusje znalazła sobie nowe pasje. Jedną z nich są walki MMA - "Ja zawsze lubiłam się bić, dlatego znalazłam się w oktagonie. Uznałam, że jeśli mam szansę, to muszę w to iść, bo to jest coś, co czuje. Jestem freakiem, ale oddaje tam całe swoje serce" – powiedziała. Co więcej, dziewczyna sporą część zarobionych na ringu pieniędzy przekazuje na pomoc charytatywną.  - "Bardzo lubię zwierzęta i dlatego z łatwością oddaje tam pieniądze. Pani Barbara ma pod opieką 30 psów, tam cały czas czegoś potrzeba" – dodała.

Internet i technologia

Czy technologia nas ogłupia?
Czy technologia nas ogłupia?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Ponadto Kamila próbuje swoich sił także w muzyce. - "Uważam, że nieźle mi idzie. Ten mój wokal nie jest taki, jaki powinien być, ale tam jest wszystko fajne i spójne. Robię to od serca" – wyjaśniła.

Luxuria Astaroth - trudna przeszłość i walka o lepsze jutro

Zusje dawniej posługiwała się przydomkiem Luxuria Astaroth. Wówczas młoda, zaledwie 23-letnia dziewczyna trafiła na odwyk.

Miałam sprawę karną, groziło mi wiele lat więzienia, nawet dwa dni to by było dużo za dużo. Mama jest dla mnie najbliższą sobą, powiedziała mi, że jeśli nie zrobię czegoś ze sobą, to ona umrze, bo już tego nie wytrzyma. Nie mogła patrzeć na to, jak jej jedyne dziecko się zatraca.

Początkowo Kamila czuła, że odebrano jej jedyny sens jej życia – imprezowanie, używki i alkohol. - "To było coś, dzięki czemu ja żyłam, byłam i uważałam, że jestem sobą. To była totalna bzdura. Przez te 3 lata jak jestem trzeźwa, to uważam, że nie mogłam więcej zrobić. Zrobiłam więcej, niż przez cały okres swojego 23-letniego życia" – powiedziała.

Kamila dodała także, że denerwuje ją sytuacja, gdy ludzie twierdzą, że robi z siebie ofiarę. Rozmawiając o odwyku Zusje pragnie podkreślać, jak bardzo zmieniło się jej życie. - "Odzyskałam siebie, mam drogę do nowego życia. To jest jedna z najfajniejszych rzeczy, jaka mnie spotkała. Te 2 miesiące były fantastycznym okresem mojego życia" - podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości