Dominika Tajner porównała obecny związek do poprzednich. "Bez urazy dla nikogo"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Dominika Tajner

Dominika Tajner twierdzi, że w końcu spotkała bratnią duszę. Była żona Michała Wiśniewskiego przeanalizowała związkową przeszłość i doszła do konkretnego wniosku. Za co docenia obecnego partnera?

Dominika Tajner docenia obecnego partnera

Dominika Tajner coraz śmielej afiszuje się w mediach społecznościowych z nowym uczuciem. Opublikowała na Instagramie zdjęcie ukochanego w iście wakacyjnym anturażu i nie mogła powstrzymać się od skierowania pod jego adresem ciepłych słów. Była żona Michała Wiśniewskiego docenia obecnego partnera za wsparcie, które okazał jej między innymi podczas niedawno przebytej operacji rekonstrukcji piersi.

Adam Witkow, z którym związana jest córka Apoloniusza Tajnera, na co dzień prowadzi firmę zajmującą się importem organicznych materiałów z Ghany. Wychowuje syna z poprzedniej relacji i mieszka pod Warszawą. Mężczyzna sprawił, że celebrytka, mimo bogatej w doświadczenia miłosne przeszłości, dopiero teraz poczuła, czym jest bezinteresowna pomoc. Tym samym zauważyła, że poprzedni partnerzy nie byli jej pisani.

Miłość i związki

Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocnoDzień Dobry TVN
wideo 2/12

- Hot! Mój Janusz to jednak przystojny facet! Poza tym pierwszy raz czuję mocne wsparcie, bo akurat to teraz jest najważniejsze! I pierwszy raz mogę napisać, że jestem w związku partnerskim! Tak to czuję! Bez urazy dla nikogo! Życzę każdemu takiego uczucia i wsparcia w ciężkich chwilach, a Tobie, Adasiu, dziękuję - czytamy w poście Dominiki Tajner.

Dominika Tajner spotkała bratnią duszę

Dominika Tajner po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim nawiązała bliższą znajomość ze starszym o 20 lat Cypryjczykiem. Wspólne zdjęcia pary czasami zdobiły instagramowy profil celebrytki, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Adam Witkow pojawia się publicznie u boku gwiazdy o wiele częściej. Córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego na każdym kroku podkreśla, że mężczyzna jest jej bratnią duszą. Zakochani ponoć rozumieją się bez słów.

- Tak chyba wyglądają bratnie dusze. Czuję się jak dwudziestolatka, tylko z dużym doświadczeniem życiowym. Mamy wspólne pasje, możemy nawet leżeć i patrzeć na siebie, i to nas nie nudzi. Przeżyliście kiedyś coś takiego? - dopytywała.

Oby to szczęście trwało jak najdłużej!

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości