Dominika Tajner

  Dominika Tajner

  Dominika Tajner zyskała popularność u boku Michała Wiśniewskiego. Kiedy byli małżeństwem, media rozpisywały się o kulisach ich relacji. Wokalista po rozstaniu z Tajner ułożył sobie życie u boku Poli. Dominika także odnalazła szczęście w miłości, jednak długo ukrywała partnera przed światem. Do niedawna. Kiedy pokazała wspólne zdjęcie, wylał się na nią hejt. Za co?

  Dominika Tajner w szybkim tempie sporo schudła. Była żona Michała Wiśniewskiego intensywnie trenuje i wylewa siódme poty, bo przygotowuje się do ważnego wydarzenia. - Cały czas zmieniam dietę - powiedziała w jednym z wywiadów. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest o wiele szczuplejsza. Z jakiego powodu postanowiła zrzucić kilka kilogramów?

  Dominika Tajner udała się do znanego salonu fryzjerskiego, gdzie przeszła spektakularną metamorfozę. Nie jest to jednak radykalne cięcie, jak to zwykle bywa, a wręcz przeciwnie - zdecydowała się na przedłużenie włosów. Efektem pochwaliła się w mediach społecznościowych. - Czuję się jak królewna - zadeklarowała.

  Dzisiaj wielki finał programu Agent-Gwiazdy. W Dzień Dobry TVN Rafał Maślak, Kamila Szczawińska, Sylwia Szostak, Dominika Tajner, Maciej Sieradzky, Monika Mrozowska, Piotr "Vienio" Więcławski, Tomasz Oświeciński i Hubert Urbański powiedzieli, jak wspominają swój udział w programie, czy któryś z nich ma żal o coś do innych współuczestników i, kto - według naszych gości - jest Agentem. Okazało się, że Maciek Sieradzky stawia na Huberta Urbańskiego. Zobaczcie, do czego posunął się projektant, by poznać prawdę ;)

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: zrobił zdjęcia, których świat nie miał prawa zobaczyć - Michał Huniewicz o swojej serii fotografii z Korei Północnej. Oprócz tego: american dream Magdy Lamparskiej - specjalnie dla nas prosto z Hollywood. A także: o życiu w cieniu artysty - Ewa Maksymiuk i Dominika Tajner. A na koniec wszystkie twarze Bilguuna Ariunbaatara - u nas w roli wokalisty i przyszłego taty. Startujemy o 8.30!

  Podczas pobytu Dominiki Tajner w RPA Michał Wiśniewski usychał z tęsknoty. Czy to duże zaskoczenie dla niej? Czy Michał zawsze był o nią zazdrosny? Z Dominiką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po 14 latach przerwy na antenę TVN powraca "Agent". Tym razem w gwiazdorskiej obsadzie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kilkoro uczestników: Tamarę Gonzalez Perea, blogerkę modową, Dominikę Tajner-Wiśniewską, menadżerkę i żonę Michała Wiśniewskiego, Michała Szpaka, wokalistę oraz Tomasza Oświecińskiego, aktora i trenera personalnego. Dlaczego zdecydowali się na udział w programie? Czego się o sobie dowiedzieli? Co było najtrudniejsze? I Czy między uczestnikami nawiązały się przyjaźnie?

  Kiedy niedawno widzieliśmy się z Michalem Wiśniewskim, ten deklarował, że rozpoczyna walkę z nałogiem. Jak sobie radzi z tą walką? W najbliższą sobotę zobaczycie w Dzień Dobry TVN rozmowę Katarzyny Olubińskiej z Michałem Wiśniewskim i jego żoną Dominiką Tajner.

  Michał Wiśniewski i Dominika Tajner oraz Kasia Olubińska na zaśnieżonym torze rajdowym. Jak ocenia swoje szanse w jutrzejszym Rajdzie Barbórki? Jakim samochodem będzie się ścigał Michał Wiśniewski?

  Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie. Okazuje się, że bruzdy nosowe można także korygować bez użycia skalpela.

  Na Mazurach, w Puszczy Piskiej, za dwa tygodnie odbędzie się najbardziej oczekiwany ślub tego roku - ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, z którymi spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. - Pierwszy raz mam okazję w życiu, i ostatni, zaprosić tak naprawdę wszystkich przyjaciół. To jest miłość mojego życia - mówił o Dominice Michał Wiśniewski. Na ślub zaproszono 420 gości. Wesele odbędzie się pod namiotem z widokiem na jezioro. Jakie będzie weselene menu? Dużo, dużo ryb - zdradza Dominika Tajner. Będzie też prosie, przygotowane według starego mazurskiego przepisu. Tort dla młodej pary przygotuje Marta Grycan. Czym pojadą do ślubu? Czy zaplanowali już podróż poślubną?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Zakopanem z Dominiką Tajner i Michałem Wiśniewskim. Kiedy wezmą ślub, ilu będzie gości, jak suto będzie zastawiony stół i w co"wkręcił " się Michał?

  „Żona musi dawać mężowi dwa razy dziennie” – taki wpis na jednym z serwisów społecznościowych zamieścił Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje. Kontrowersyjne słowa dotyczące pożycia małżeńskiego wywołały sporo zamieszania. Wśród komentarzy pojawiły się głosy o przedmiotowym traktowaniu kobiet. Ile seksu potrzeba nam do szczęścia? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z autorem kontrowersyjnej wypowiedzi - Michałem Wiśniewskim, jego narzeczoną Dominiką Tajner oraz seksuologiem prof. Zbigniewem Lwem- Starowiczem.