"Hotel Paradise 4". Kolejna para odpadła z programu. Wytypowali ją byli uczestnicy

Uczestnicy "Hotel Paradise 4"
Uczestnicy "Hotel Paradise 4"
Źródło: TVN
To była najbardziej emocjonująca Puszka Pandory w tej edycji "Hotelu Paradise". Byli uczestnicy spotkali się z trzema parami, które pozostały w programie. Padło wiele trudnych pytań i niejednoznacznych odpowiedzi. Kto miał 15 minut, żeby spakować walizki i opuścić rajski Zanzibar?

"Hotel Paradise 4". Ostatnia Puszka Pandory

Nana i Łukasz, Sara i Michał oraz Inga i Janek musieli stanąć oko w oko z byłymi mieszkańcami "Hotelu Paradise". Na ostatnią Puszkę Pandory przybyło aż 13 uczestników programu: Miłosz, Wiktoria, Vanessa, Mateusz, Kasia, Oha, Łuki, Przemek, Launo, Natka, Darek, Maria oraz Kuba. Niektórym z nich puściły nerwy.

Mateusz i Vanessa mieli żal do Ingi, że przyczyniła się do ich eliminacji. Dlaczego oddała na nich głos, skoro się z nimi przyjaźniła?

- Naprawdę nie zrobiłam tego z nienawiści. (...) Oczywiście, byli zagrożeniem, byli mocną parą - tłumaczyła się Inga.

Następnie Nana została zapytana, czy uważa, że zasługuje na finał, skoro tak bardzo knuła w programie. - Nie wiem, o jakie knucie dokładnie chodzi. Każdy tutaj na pewno kombinował trochę. Nie było osoby, która tutaj nic nie zamieszała. Myślę, że osoby, które mogą mieć do mnie żal, to siedzą tutaj obok mnie - powiedziała Nana wskazując na pozostałe dwie pary oraz na Vanessę i Mateusza. Dodała też, że niczego nie żałuje. Gdyby po raz kolejny miała usunąć z gry Michała, aby być dalej w parze z Łukaszem, to zrobiłaby dokładnie tak samo.

Przemek miał duży żal do Sary, że po jego odejściu z Hotelu, związała się z Michałem. Stworzyła z nim parę, choć to właśnie on wyrzucił jej partnera z programu. - Ja na twoim miejscu nie wybrałbym osoby, która by cię wywaliła. Postąpiłbym zupełnie inaczej. Nie ukrywam, że zrobiło mi się przykro, kiedy się o tym dowiedziałem, bo mówiłaś, że masz takie, a nie inne zasady - wyznał Przemek.

Zobacz wideo: Co się wydarzy podczas Puszki Pandory?

ODC_59_PANDORA
"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy podczas Puszki Pandory?
O tym, kto dostanie się do wielkiego finału "Hotelu Paradise", zadecydują byli uczestnicy. Co się wydarzy podczas Puszki Pandory?

"Hotel Paradise 4". Kto odpadł z programu?

Na koniec byli uczestnicy Hotelu mieli za zadanie wytypować parę, która ich zdaniem nie powinna znaleźć się w finale programu. Początkowo łeb w łeb szli Nana i Łukasz oraz Inga i Janek, jednak ostatecznie ci drudzy przejęli prowadzenie. Punkty rozłożyły się następująco:

 • Inga i Janek - 9 głosów
  • Nana i Łukasz - 3 głosy
   • Sara i Michał - 1 głos

    Inga i Janek musieli pogodzić się z porażką i opuścić "Hotel Paradise". Dzielnie do znieśli.

    - Czuję się bardzo dobrze z tą decyzją. Nie czuję żalu do uczestników. Jestem taka szczęśliwa, że mogłam być po tej drugiej stronie Pandory. Mam uśmiech na twarzy - powiedziała Inga.

    - Dziękuję wszystkim uczestnikom. To, że oddali na mnie głos, to ich wybór. A na kogo ja oddam jutro głos? Nie mam pojęcia - przyznał Janek.

    W wielkim finale 4. sezonu "Hotelu Paradise" znaleźli się Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. Kto wygra program i stanie na ścieżce lojalności? Czy ktoś z nich odważy się rzucić złotą kulą? Tego dowiemy się już wkrótce.

    Ostatni odcinek "Hotelu Paradise" już 6 grudnia o 20:35 na TVN7. Wszystkie poprzednie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

    Zobacz także:

    Autor: Justyna Piąsta

    Źródło zdjęcia głównego: TVN

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości