Pamela Anderson

  Pamela Anderson

  Widzowie pokochali ją za role w kultowych produkcjach. Trudno wyobrazić sobie "Słoneczny patrol" bez Carmen Electry. Amerykańska aktorka i modelka właśnie kończy 50 lat.

  Pamela Anderson podjęła się nowego, aktorskiego wyzwania. Gwiazda, która w tym roku skończy 55 lat, pojawiła się na deskach Ambassador Theatre na Broadwayu, gdzie występuje w musicalu "Chicago". Podczas premiery spektaklu nie mogło zabraknąć jej synów. Brandon Thomas oraz Dylan Jagger kibicowali swojej mamie.

  Jak zrobić Pamcore? Podpowiadamy.

  Pamela Anderson złożyła pozew o rozwód - podają zagraniczne media. Gwiazda "Słonecznego patrolu" wytrzymała z Danem Hayhurstem nieco ponad rok. Przypominamy historię związków ikony lat 90.

  Pamela Anderson już wkrótce doczeka się serialu biograficznego, który opowie o kulisach dramatycznych chwilach jej życia. Światło dzienne ujrzały właśnie pierwsze zdjęcia z planu tej produkcji. Widać na nich Lily James, która wciela się w blond piękność. Internauci są zaskoczeni ich niezwykłym podobieństwem.

  Pamela Anderson niebawem doczeka się serialu biograficznego opowiadającego o dramatycznych chwilach jej życia. Światło dzienne ujrzały właśnie pierwsze zdjęcia z planu tej produkcji. Widać na nich Lily James, która wciela się w blond piękność. Internauci są zaskoczeni ich niezwykłym podobieństwem.

  Choć Pamela Anderson w tym roku skończy 54 lata, przez wielu nadal uważana jest za prawdziwą seksbombę. Aktorka zachwyca wyglądem, co jest zasługą nie tylko operacji plastycznych, ale również specjalnej diety.

  Zaledwie rok temu Pamela Anderson wzięła ślub z Jonem Petersem. Dziś gwiazda "Słonecznego patrolu" jest już związana z innym mężczyzną. Zakochani powiedzieli sobie nawet sakramentalne "tak".

  Chociaż na ekranie nie widujemy jej już tak często, to życie prywatne aktorki wciąż wzbudza wiele emocji. Jak donoszą zagraniczne media, Pamela Anderson znowu jest zakochana i ma nowego chłopaka. Kim jest kolejny partner gwiazdy „Słonecznego Patrolu”?

  Klara Chrzuszcz to pochodząca z Polski kosmetolog, która od kilkunastu lat żyje i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Jej klientkami są największe światowe gwiazdy, m.in. Emma Watson i Pamela Anderson. Jak się jej współpracuje z takimi sławami?

  Pamela Anderson i producent Jon Peters mieli się pobrać 20 stycznia w Malibu. Już na początku lutego aktorka ogłosiła, że para jest w separacji. Przypuszczano jednak, że w rzeczywistości nigdy nie sformalizowała związku. Teraz 52-letnia gwiazda "Słonecznego Patrolu" potwierdziła te doniesienia. Jak dodała, związek był krótką przygodą, której nie uważa za nic poważnego.

  Pamela Anderson to niekwestionowana ikona lat 90. Kanadyjska aktorka, która zasłynęła rolą w "Słonecznym Patrolu", dziś odcina się od kultowego serialu.

  Pamela Anderson jest jedną z ikon lat 90. ubiegłego wieku. Serca milionów mężczyzn na całym świecie skradła rolą C.J. Parker w serialu Słoneczny Patrol. Podczas swojego pierwszego pobytu w Polsce zgodziła się udzielić wywiadu dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu. Powiedziała mu szczerze o swojej pracy, macierzyństwie i filozofii życiowej. Jak przygotowywała się do roli w słynnym serialu? Czy jest matką, która stara się przygotować swoje dzieci na różne sytuacje? Jak zareagowała, kiedy synowie zapytali o jej nagie zdjęcia? Dlaczego nie chce już grać w amerykańskich filmach? Nad jakimi projektami pracuje teraz?

  Z aktorką i modelką Pamelą Anderson spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Ten wywiad zobaczycie w Dzień Dobry TVN we wtorek, 27 listopada. Nie możecie go przegapić! Bądźcie z nami od 8:00!