Fryzura Pameli Anderson z lat 90. to hit wśród generacji Z. Jak zrobić Pamcore?

Pamcore - fryzura Pameli Anderson z lat 90. to hit wśród generacji Z. 
Pamcore - fryzura Pameli Anderson z lat 90. to hit wśród generacji Z. 
Źródło: FG Trade/Getty Images
Generacja Z wyznacza trendy nie tylko w świecie mody, ale również urody. Tym razem do mody wróciła fryzura w stylu Pameli Anderson z lat 90. Inspiracje trendem możemy zauważyć też w wizerunku znanych twarzy z show-biznesu. Jak wykonać Pamcore? Podpowiadamy.

Generacja Z, czyli młodzi ludzie urodzeni w latach od 1995 do 2010 roku, mają ogromny wpływ na trendy w modzie i urodzie. W tym sezonie króluje wśród nich Pamcore - fryzura inspirowana jedną z największych gwiazd lat 90. Mowa tu o aktorce ze "Słonecznego Patrolu" Pameli Anderson.

Jak dbać o włosy?

ORIGINAL
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?
Włos im z głowy nie spadnie, choć bywało różnie
Włos im z głowy nie spadnie, choć bywało różnie
Siwe włosy dla kobiet w każdym wieku
Siwe włosy dla kobiet w każdym wieku
SOS dla włosów
SOS dla włosów
Jak wybrać idealną prostownicę do włosów?
Jak wybrać idealną prostownicę do włosów?

Popularność tego retro trendu możemy zauważyć nie tylko wśród młodych influencerek czy dziewczyn z branży modowej. Estetyka Pamcore wpływa również na wizerunek par ze świata show-biznesu m.in. Megan Fox i Ma­chi­ne Gun Kel­ly oraz  Kourtney Kardashian i Tra­vi­sa Bakera.

Fryzura Pamcore charakteryzuje się luźnym upięciem w tzw. artystycznym nieładzie. Fryzurą inspirują się również znani styliści gwiazd.

- Jej chaotyczne upięcie jest zdecydowanie tym jedynym! Zawsze podobał mi się ten wygląd i nadal inspiruję się stylistami fryzur, którzy go stworzyli - tłumaczy sty­li­sta fry­zur z Los An­ge­les Bar­ry Lee Moe.

@gkccouture Re-creating Pamela Anderson Hairstyle again but with a 70s blowout obsessing over this messy hairstyle #hairstyle #pamelaanderson original sound - monet mcmichael

Jak wykonać stylizację w stylu Pameli Anderson? Wystarczy zakręcić włosy za pomocą wałków lub lokówki. Stylizację upinamy w wysoki kucyk za pomocą spinki do włosów. Pasma lekko wywijamy do przodu i do boku, dzięki temu fryzura nabierze odpowiedniej objętości. Całość utrwalamy lakierem do włosów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Zeberka.pl

Źródło zdjęcia głównego: FG Trade/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości