fryzury

  fryzury

  Każdemu zdarza się czasem zaspać... Problem pojawia się jednak, gdy poprzedniego dnia nie chciało nam się myć włosów. Poznaj kilka inspiracji, które uratują twoją fryzurę, kiedy do wyjścia zostało bardzo niewiele czasu.

  Nienaganna fryzura przyciągająca uwagę lekkością, a co za tym idzie także i objętością, to marzenie niemal każdej kobiety. Niestety, naturalnie gęstymi pasmami, które bez pomocy grzebienia unoszą się u nasady, może poszczycić się niewiele pań. Na szczęście istnieją proste, a przede wszystkim sprawdzone sposoby na to, by w kilka minut osiągnąć taki efekt.

  Paulina Krupińska-Karpiel niedawno opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z niezwykłą metamorfozą. Nowa długość włosów dziennikarki wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród jej fanów i przyjaciół. Opowiedziała nam, jak doszło do spektakularnej zmiany fryzury.

  Kobiety lubią dbać o swój wygląd, dlatego nawet najbardziej ekstremalne warunki podczas urlopu nie są w stanie przeszkodzić im w wykonaniu perfekcyjnego makijażu lub zachwycającej fryzury. Co jednak zrobić, gdy pod ręką nie mamy lokówki czy prostownicy, a chcemy cieszyć się imponującą burzą loków? Okazuje się, że wystarczy sięgnąć po pasek od szlafroka lub inne, równie przydatne gadżety.

  Natalia Kukulska od lat udowadnia, że dobrze przygotowana płyta to nie tylko świetny wokal, ale również zabawa wizerunkiem. - Moda z muzyką ma wiele wspólnego – mówi artystka i zabiera nas w estetyczną podróż. Nieco pod włos, ale udaje nam się porozmawiać o jej najnowszych projektach.

  Czasy, w których mężczyźni o włosy dbali jedynie za pomocą wody i grzebienia, szczęśliwie odeszły do przeszłości. Troska o piękną fryzurę to dopiero początek. Wraz z włosami na głowie trzeba zadbać o zarost na twarzy. Co jest najmodniejsze w tym sezonie? Sprawdził to nasz reporter Marcin Sawicki.

  Samodzielne obcinanie włosów może być wyzwaniem lub wspaniałą przygodą. Czasem wystarczą jedynie dobre nożyczki i odrobina kreatywności, aby samemu wyczarować zupełnie nową fryzurę. Jak samodzielnie podciąć i skrócić włosy? Oto najlepsze fryzjerskie triki.

  W latach 80. i 90. na kobiecych głowach królowały ozdoby. Teraz te ozdoby wracają do łask. Dlatego do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ekspertkę Izabelę Bagińską, by pokazała nam, jak nosić te ozdoby na włosach kręconych i prostych.

  Są fryzury i kolory, które postarzają. W Dzień Dobry TVN pokazał nam je fryzjer Maciej Wróblewski. Jak zatem stylizować włosy, aby nie dodać sobie przy tym lat?

  Jak zrobić piękne skręty na włosach za pomocą prostownicy? To proste! Zobaczcie, dlaczego loki należy targać. A jak zrobić elegancką fryzurę lub wyprostować włosy, nie tracąc na ich objętości?

  Na wygląd z czerwonego dywanu składa się nie tylko olśniewająca stylizacja i adekwatny do niej makijaż, ale również odpowiednia fryzura. Czy takie gwiazdy jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Czartoryska-Niemczycka, Rafał Maślak, Natalia Siwiec czy Julia Kuczyńska potrafią wykonać ją same? Dziennikarka Dzień Dobry TVN przepytała znanych i lubianych z wiedzy o fryzjerstwie. A co z naszym prowadzącym Marcinem Prokopem, którego włosy są uważane za najlepszą męską fryzurę "w całych mediach"?

  Jesienią i zimą modne będą krótkie włosy – ścięte asymetrycznie i w cieniowanych kombinacjach oraz grzywki. Jak dobrać grzywkę do owalu twarzy? Jaka grzywka może "wyszczuplić" buzię? O tym w Dzień Dobry TVN fryzjer Dariusz Miłek. Nasz ekspert pokazał również dwie propozycje modnych fryzur.

  Goście Dzień Dobry TVN: fryzjerzy i styliści Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zaprezentowali najmodniejsze fryzury na jesień, w których przeważał "naturalny look". Okazuje się, że fryzura powinna być modna, ale również dobrana do struktury włosa i stylu życia. Obejrzyjcie propozycje ekspertów.

  Masz potargane włosy, a musisz szybko wyjść z domu? Gość Dzień Dobry TVN stylista fryzur Piotr Postek pokazał, jak zrobić ładną fryzurę w kilka minut. Były propozycje zarówno dla pań, które mają proste włosy, jak i dla tych z kręconymi włosami.

  Na jakie fryzury stawiają polscy mężczyźni? Czy są to przemyślane wybory, czy stawiają na spontaniczność? Jak wygląda fryzura na Szoguna? Skąd Polacy czerpią inspiracje? I dlaczego niektórzy panowie modlą się, aby po wyjściu od fryzjera nie spotkać się ze swoimi dziadkami? Sprawdził to znany tropiciel polskiej stylówy - dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Pokazał nam również, jak należy wykonać porządnego klasyka.

  Do tej pory było ich 10, a teraz jest tylko jedna! Zobaczcie, jaką fryzurę mogą mieć mężczyźni studiujący w Korei Północnej. Jak Wam się podoba ten trend?

  Posiadaczka najsłynniejszej grzywki w Polsce. A właściwie dwóch. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska odwiedziła Jagę Hupało i z bliska przyjrzała się przedmiotom, którymi artystka się otacza. Dlaczego latem w jej domu po ścianie płynie woda?

  Fryzura powinna licować z całym naszym wyglądem - dobrze ułożone włosy to także element naszego stroju. W kawiarence TVN Cafe, Robert Kupisz w towarzystwie dziennikarki Dzień Dobry TVN Katarzyny Olbińskiej opowiedział, jakie będą najnowsze wiosenno-letnie trendy w stylizacji fryzur.