Gwiazdy

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje urodziny. Opowiedziała nam o zmianach w życiu i nowych planach na przyszłość

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Player.plOliwia Ciesiółka

Znana widzom z czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia Ciesiółka świętuje swoje urodziny. Z tej okazji zamieściła w mediach społecznościowych film pełen radosnych wspomnień, a z nami podzieliła się informacjami o tym co teraz dzieje się w jej życiu i jak radzi sobie z wychowaniem synka

Oliwia Ciesiółka w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Oliwia Ciesiółka była uczestniczką programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Łukaszem Kuchtą. Oboje szybko zdobyli sympatię fanów show. Byli jedną z dwóch par czwartego sezonu, w przypadku której eksperyment powiódł się, a oni zachowali złożoną przed urzędnikiem przysięgę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Wkrótce po zakończeniu programu ogłosili kolejną dobrą nowinę. Poinformowali bowiem, że spodziewają się dziecka. Syn pary, Franek, urodził się dokładnie w Dzień Matki - 26 maja 2020 roku. Niestety małżeństwo Oliwii i Łukasza nie przetrwało. 27 grudnia 2020 roku uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ogłosili rozstanie. Kobieta zapewniała jednak, że chce pozostać z byłym mężem w dobrych relacjach ze względu na dobro dziecka.

Co nowego u Oliwii Ciesiółki?

Obecnie Oliwia mieszka na Wybrzeżu i dba o swoją prywatność. Na pytania fanów dotyczących zakończonego związku odpowiada bardzo dyplomatycznie.

Urodziny to czas podsumowań, zapytaliśmy więc Oliwię, jak podsumowałaby czas od momentu, kiedy wzięła udział w programie, aż do teraz.

-Jednym słowem. Rollercoster - skomentowała.

O zmianach i planach, a także o tym jak radzi sobie z samodzielnym wychowaniem synka, Oliwia powiedziała:

-Zmiany to przede wszystkim te w mojej głowie. Rzeczy, którymi kiedyś się zamartwiałam - teraz uważam, że żadnym powodem do zmartwień nie były.

Z tych bardziej namacalnych - prowadzę własną firmę. Zajmuję się makijażem natryskowym. W Polsce nie jest to jeszcze bardzo popularna metoda, a szkoda. Airbrush to zdecydowanie przełom w makijażu.

Staram się żyć obecną chwilą, żeby po drodze nic mi nie umknęło. Co do marzeń - jedyne jakie mam, to żeby zdrowie mi i moim najbliższym dopisywało.

Macierzyństwo w pojedynkę to spore wyzwanie. To masa obowiązków, problemów i zmartwień. Na co dzień trzeba być matką i ojcem jednocześnie. Ale dzięki temu zyskałam siłę, jakiej nie miałam nigdy dotąd. Są chwile, że marzę o tym, by odesłać dzidzię z powrotem do brzucha. Czasem trzeba sobie po prostu popłakać. Jednak za nic w świecie bym nie wróciła do swojego poprzedniego życia. Kocham mojego syna, on jest moim motorem napędowym do działania - podsumowała Oliwia.

Oliwia Ciesiółka świętuje urodziny

W urodzinowym wpisie na Instagramie Oliwia zamieściła film przedstawiający momenty z jej życia. Możemy w nim zobaczyć beztroską zabawę, podróże, a także chwile z synkiem i przyjaciółmi. Wideo opisała hasztagami #birthdaygirl #birthdayvibes #wdzięczność, #szczęście. Nie sposób nie uśmiechnąć się patrząc na tę piękną i emanującą szczęściem kobietę, szczególnie w tak miłym dniu.

Oliwii życzymy jeszcze więcej powodów do uśmiechu i radości ze wspólnych chwil z synkiem.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości