Gwiazdy

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała partnera. Fani: "Wspaniała rodzina"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Joanna Lazar
Dzień Dobry TVNJoanna Lazar

Joanna Lazar szerokiej publiczności znana jest z udziału w niezwykle popularnym show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mimo że jej małżeństwo zawarte w programie nie przetrwało próby czasu, to obecnie Asia jest w szczęśliwym związku. Celebrytka pierwszy raz zdecydowała się pokazać swojego ukochanego.

Joanna Lazar pokazała swojego ukochanego

Choć Joanna Lazar nie znalazła miłości w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", to obecnie jest bardzo szczęśliwą kobietą. Tworzy udany związek, do tego została mamą. Celebrytka niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem swojej pociechy. Teraz Joanna Lazar zdecydowała się pokazać fanom swojego ukochanego.

Na instagramowym profilu Asia pojawiło się przyciemnione zdjęcie, na którym wspólnie z partnerem trzymają swoją malutką córeczkę. - Najsłodszą rzeczą jest pocałunek dziecka. Najważniejsze jest ich zdrowie, najbardziej bolesne są ich łzy. Najdroższa ze wszystkich jest ich Miłość - napisała pod fotografią.

Zdjęcie bardzo spodobało się fanom uczestniczki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wielu z nich w komentarzach - obok gratulacji z narodzin dziecka - pisało: "Wspaniała rodzina", "Ślicznie wyglądacie", "Pięknie". A wam, jak podoba się fotografia?

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Joanna Lazar - kim jest?

Joanna Lazar wystąpiła w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta nie zakochała się na planie i nie stworzyła udanego związku z parterem, którego wybrali dla niej eksperci. Na szczęście znalazła swoją drugą połówkę po zakończeniu show. Szczęśliwcem, który skradł serce celebrytki okazał się Mateusz. Para marzyła o założeniu rodziny i to marzenie się spełniło. Niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości