Gwiazdy

Olga Bołądź już po zaręczynach? "Ślub będzie kameralny"

Gwiazdy

Według jednego z tygodników Olga Bołądź niedługo zmieni stan cywilny. Ponoć aktorka już przygotowuje się do ślubu. O "nieoficjalnych zaręczynach" opowiedziała w Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

Olga Bołądź jest spełnioną aktorką, a prywatnie mamą 8-letniego Brunona. Po rozstaniu z ojcem dziecka była związana m.in. z Sebastianem Fabijańskim. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Aktor odnalazł szczęście u boku Maffashion, a aktorka zaczęła się spotykać z tajemniczym Jakubem Chruścikowskim.

Olga Bołądź zaręczona?

Ponoć ich związek przeszedł na wyższy etap. Jeden z tygodników uważa, że Jakub oświadczył się Oldze. - Jak się dowiadujemy, ukochany podarował jej piękny pierścionek. A ona… nie zastanawiała się ani sekundy. Wręcz tylko na to czekała – czytamy w "Świat&Ludzie".

To właśnie tę wieść widzom Dzień Dobry TVN przekazała Basia Pasek, która podkreśliła, że w "sezonie ogórkowym" często pojawiają się niepotwierdzone informacje:

Ciekawe, jak na tę wiadomość zareagowała Olga. Bardzo życzymy Oldze, żeby tak było. Natomiast warto podkreślić, że nie są to potwierdzone informacje. Spróbuję dowiedzieć się, jakie są fakty na ten temat

– zapowiedziała dziennikarka.

Na tym nie koniec doniesień. W tygodniku pojawiła się również wypowiedź "osoby zaprzyjaźnionej z aktorką" na temat rzekomych przygotowań do ślubu. - Nie wiemy, czy coś się wydarzyło, natomiast tutaj tygodnik zna już wszystkie szczegóły, że ślub będzie kameralny, w gronie najbliższych, może we Włoszech, więc bardzo wiele informacji - zauważyła Basia Pasek.

Żadne z zainteresowanych nie odniosło się do sprawy. Pozostało nam zatem czekać i życzyć szczęścia zakochanym.

Kim jest partner Olgi Bołądź - Jakub Chruścikowski?

Jakub Chruścikowski jest właścicielem kilku warszawskich restauracji i klubów, w tym m.in. Metropolis Warszawa czy JASNA 1. Pomiędzy nim a Olgą jest 7 lat różnicy, choć jak powszechnie wiadomo – w miłości wiek nie gra roli. Jego konto na Instagramie jest prywatne, natomiast aktorka w swoich mediach społecznościowych udostępniła kilka zdjęć z ukochanym.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Odeta Moro pokazała oryginalną fryzurę na zdjęciu z początków kariery. "Przełom tysiąclecia!"

Aktorka z "BrzydUli" o dniu, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Jak zareagowała?

Paulina Smaszcz pochwaliła się przystojnym i mądrym synem. "Skończył trudne studia, zna perfekcyjnie 5 języków"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Basia Pasek

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości