plotki o gwiazdach

  plotki o gwiazdach

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Barbarę Pasek, która opowiedziała nam, czym w minionym tygodniu żył Internet. Czy Dj Avicii popełnił samobójstwo? Konto na Instagramie założył Donald Tusk. Ilu już ma obserwujących? Z kolei Joanna Krupa po raz pierwszy świętowała swoje urodziny z nowym narzeczonym. W Internecie nie zabrakło też doniesień o Royal Baby :)

  Kolejną bohaterką cyklu gwiazdorski przegląd prasy jest Joanna Przetakiewicz. Jakie plotki bolą gwiazdę najbardziej? Co ją denerwuje? Dlaczego tak długo wzbraniała się przed założeniem konta na Instagramie? I kto ją do tego namówił?

  Wiosną na antenie TVN zobaczymy program "Sablewskiej sposób na...". Wcześniej mogliśmy oglądać Maję na kanale TVN Style. Jaką drogę musiała przejść Sablewska, by trafić na antenę TVN? Jakie problemy będzie poruszać Maja w swoim nowym show? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kolejną bohaterką cyklu "gwiazdorski przegląd prasy" jest Zosia Ślotała. Jakie stylistka wyczytała ostatnio plotki na swój temat? Ile w nich prawdy? Co ją najbardziej denerwuje? Dlaczego Zosia nie publikuje zdjęć swojego dziecka ani nie pokazuje się publicznie ze swoim partnerem?

  Kolejną bohaterką naszego cyklu "Gwiazdorski przegląd prasy" jest Edyta Herbuś. Jakie plotki na swój temat wyczytała ostatnio gwiazda? Czy magazyny doceniły jej pracę? Czy nie boli jej to, że prasa ingeruje w jej życie prywatne? I jaki stosunek do hejtu ma Edyta Herbuś?

  Ewa Minge w Dzień Dobry TVN rozprawia się z plotkami na swój temat. Czy to prawda, że rzuciła alkohol, bo miała kaca? Czy podczas urlopu na Karaibach nie mogła się opędzić od adoratorów i, czy ma problem z tym, że gazety publikują informację o tym, ile ma lat? Co najgłupszego przeczytała na swój temat? Od kogo Minge dostała pierścionek, który nosi na palcu? Czy jej tatuaże są prawdziwe? Zobaczcie, co Ewa Minge powiedziała nam o plotakch na swój temat i o hejcie pod jej adresem!

  Kolejną bohaterką naszego cyklu "Gwiazdorski przegląd prasy" jest Marta Wierzbicka. Pojawiające się w sieci doniesienia niemal bez przerwy krążą wokół... biustu aktorki, od którego Marcin Prokop nie mógł oderwać wzroku. Czy Marcie to przeszkadza? Czy to prawda, że brakuje jej pieniędzy i jest na nieustannej diecie?

  Czy David Beckham wciąż króluje w rankingach najprzystojniejszych Brytyjczyków? I dlaczego wokalistka Cheryl Cole tak bardzo schudła? Doniesienia z Wysp Brytyjskich skomentowała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Kolejnym bohaterem naszego cyklu "Gwiazdorski przegląd prasy" jest Dawid Woliński. Jakie plotki na swój temat wyczytał ostatnio projektant? Które szczególnie go rozśmieszyły, a które zabolały? Czy Dawid ma do siebie dystans?

  Czy to prawda, że Beyonce rozstała się z Jay-Z? Jak Kim Kardashian nazwie swojego syna oraz kto został najseksowniejszym mężczyzną według magazynu "People"? O najgorętszych plotkach z USA opowiedziały siostry Okapiec.