Gwiazdy

Ola Żebrowska zdradziła płeć dziecka. Czy przypuszczenia internautów okazały się prawdziwe?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa / East News

Ola i Michał Żebrowscy oczekują trzeciego dziecka. Do tej pory chronili prywatność i nie zdradzali, czy na świat przyjdzie dziewczynka, czy chłopiec. Aleksandra postanowiła jednak podzielić się ze światem tą informacją. Przy okazji namówiła obserwatorów to pewnej postawy.

Ola Żebrowska zdradziła płeć dziecka

Aleksandra i Michał Żebrowscy małżeństwem są od ponad 11 lat. Mają dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Na początku marca, na swoim Instagramie Ola ogłosiła, że spodziewają się trzeciego dziecka. Od tamtej pory pokazuje ciążowe uroki. Wraz z mężem chronią prywatność, dlatego długo nie zdradzali jakiej płci będzie ich kolejny potomek. Rozwiązanie tuż tuż, a Ola Żebrowska postanowiła zdradzić, kogo powitają na świecie.

#itsaboy

- podpisała.

Poprosiła także swoich obserwatorów o opinię, które imię będzie lepsze dla synka: Rafał, czy Andrzej? Tym samym zachęciła fanów do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Ola Żebrowska o ciąży

Ola Żebrowska lada dzień powita na świecie synka. Od kiedy ogłosiła radosną nowinę, na swoim Instagramie pokazuje codzienność kobiety w ciąży. Dzieli się z internautami swoimi "zachciankami". Ogórki kiszone towarzyszą jej od samego początku, a ostatnio wyznała, że w trzecim trymestrze przytyła 10 kg.

Zobacz wideo: Ola i Michał Żebrowscy o swojej miłości:

Zobacz też:

Renata Kaczoruk zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę. "Czuję ogromną różnicę jak jem pieczywo"

Zjawiskowa Naomi Campbell pozuje nago w metrze. Fani: "Upewniłaś się wcześniej, że wszystko jest odkażone?"

Edyta Herbuś poczuła jedność ze światem. "Księżyc jest energią kobiecości, a jego fazy wpływają na naszą wrażliwość i emocjonalność"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości