Aleksandra Żebrowska

  Aleksandra Żebrowska

  - Gdzie te kilogramy? Bo nie widzę - komentują fani.

  Aleksandra i Michał Żebrowscy wkrótce przywitają na świecie swoje czwarte dziecko. Zakochani mimo krążących po sieci spekulacji, nie zabierali głosu w sprawie płci maleństwa. Teraz już po tajemnicy?

  Aleksandra Żebrowska oczekuje narodzin czwartego maleństwa. Wielki dzień nadchodzi dużymi krokami. W związku z tym influencerka opublikowała w mediach społecznościowych odważne zdjęcie, na którym eksponuje ciążowy brzuch i poprosiła fanów o pomoc w doborze imienia dla swojej pociechy. Jakie propozycje mieli internauci?

  Aleksandra i Michał Żebrowscy oczekują narodzin czwartego dziecka. By upamiętnić ten wyjątkowy czas, kiedy Ola jest w ciąży, para zdecydowała się na udział w sesji zdjęciowej.

  Zofia Zborowska: "Szanuję za tempo po Felku".

  Aleksandra i Michał Żebrowscy są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci. Wszystko wskazuje na to, że ich rodzina niedługo się powiększy.

  "Poproszę w zamian o patent na deskę klozetową".

  Ola Żebrowska po raz kolejny zrobiła spore zamieszanie w sieci. Po raz kolejny skradła uwagę internautów, tym razem publikując zdjęcie, na którym widzimy ją zupełnie nago. Internauci na ten widok nie kryją zachwytu.

  Aleksandra Żebrowska pojawiła się na okładce nowego numeru "Wysokich Obcasów". W towarzyszącym sesji wywiadzie opowiedziała o wychowaniu dzieci, poczuciu humoru i kobiecej skłonności do oceniania innych. Zdradziła również, co było dla niej najtrudniejsze po narodzinach pierwszego dziecka.

  Ola Żebrowska zna przyczynę.

  Aleksandra Żebrowska od dłuższego czasu odczarowuje w mediach społecznościowych obraz cukierkowego macierzyństwa. Tym razem doświadczona matka trójki dzieci podzieliła się z internautami zdjęciem z porannego stretchingu. Trzeba przyznać, że takiej odmiany ćwiczeń do tej pory nie znaliśmy.  

  Aleksandra i Michał Żebrowscy postanowili odtworzyć scenę z teledysku Maty, w którym wystąpiła polska supermodelka. Zdjęcie wykonane w łazience skradło serca fanów. I to nie po raz pierwszy, bowiem małżonkowie znani są ze wspaniałego poczucia humoru.

  Aleksandra Żebrowska udowodniła, że akceptuje swoje ciało takim, jakie jest i się go nie wstydzi. Na Instagramie wstawiła odważne nagie zdjęcie, na którym widać, jak się zmieniało w czasie ciąży. W komentarzach zaroiło się od podziękowań.

  Aleksandra Żebrowska - tradycyjnie bez zbędnego lukru - pokazała, jak wygląda imprezowanie z dzieckiem. Żona popularnego aktora stworzyła zabawne zestawienie zdjęć z wesela, na które zabrała najmłodszego syna. Zrobione o różnych godzinach fotografie zachwyciły fanów.

  Aleksandra Żebrowska chętnie pokazuje w mediach społecznościowych kulisy życia codziennego. Zwykle nie kryje realiów związanych z domowymi obowiązkami i rolą mamy, co przekłada się na wielką sympatię fanów. Tym razem gwiazda udostępniła w sieci zdjęcie, na którym widać, jak krząta się w bieliźnie po ogarniętej nieładem kuchni.

  Aleksandra Żebrowska jest szczęśliwą mamą trzech synów. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się kulisami życia codziennego. Nie kryje jego zwyczajnych stron, co udowodniła, publikując zdjęcie bałaganu w kuchni. Fani docenili otwartość gwiazdy.

  Aleksandra Żebrowska rok temu urodziła swojego trzeciego syna. Z okazji pierwszych urodzin chłopca wróciła wspomnieniami do chwili, gdy była w szpitalu, a maluch dopiero co pojawił się na świecie. Co zaserwowano jej na śniadanie po porodzie? Niektórzy fani bardzo się zdziwili...

  Aleksandra Żebrowska w mediach społecznościowych w żartobliwy sposób dokumentuje, jak naprawdę wygląda rodzicielstwo. Tym razem pokazała, czym się kończy długi spacer matki karmiącej bez dziecka przy piersi. - Skąd ja to znam. Najgorzej na spotkaniach biznesowych - skomentowała Anna Lewandowska.

  Aleksandra Żebrowska nie ukrywa, że wychowywanie dzieci nie jest prostym zadaniem. Ostatnio umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak bardzo jest zmęczona podróżowaniem z małym dzieckiem. Jaką radę miała dla innych matek? Jak zwykle mogliśmy liczyć na dawkę dobrego humoru.

  Tylko ktoś z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie może pozwolić sobie na takie zdjęcia i komentarze, jak matka trzech synów i żona Michała Żebrowskiego. Aleksandra Żebrowska wie, że nikt nie jest idealny, wykorzystała więc zabawny opis, by pokazać, jak ludzkie ciało może zmieniać się w kilka chwil.

  Agnieszka Włodarczyk spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg swojej ciąży. Niedawno zdradziła, ile przytyła w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Sprawdziliśmy, ile kilogramów przybrały w stanie błogosławionym inne polskie gwiazdy.

  Ola Żebrowska jest mamą trójki dzieci. Żona Michała Żebrowskiego nie ukrywa, że po antybiotyki sięga w ostateczności i jest zwolenniczką naturalnych sposobów na poprawę odporności. Do takich należy między innymi picie syropu z cebuli. Jak sobie radzi z krojeniem tego warzywa? Na Instagramie zdradziła swój niezawodny sposób.

  Brand Bohoboco od ponad 10 lat należał do grona najpopularniejszych polskich marek. Ubrania projektu Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha kochało wiele fashionistek - m.in. Anna Lewandowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Ola Żebrowska czy Małgorzata Kożuchowska. Teraz media obiegła jednak smutna wiadomość. Bohoboco oficjalnie zakończyło modową działalność.

  Ola Żebrowska w sierpniu powitała na świecie trzecie dziecko. Szczęśliwa mama na Instagramie chętnie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami z małym Feliksem. Wśród nich nie brakuje postów ukazujących zwykłą codzienność i mniej radosne aspekty macierzyństwa.

  Aleksandra Żebrowska kilka tygodni temu w poruszających słowach wyznała, że kilka razy poroniła. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o tych tragicznych wydarzeniach w najnowszym wywiadzie. Zdradziła, że jej ostatnia ciąża również była zagrożona.

  Ola Żebrowska wrzuciła do sieci półnagie zdjęcie z łazienki . Pozuje na nim z ciążowym brzuchem przełamując pewne tabu. Fani są jej wdzięczni za autentyczność i naturalność.

  Aleksandra Żebrowska stawia przede wszystkim na autentyczność i naturalność. Nawet wykonując makijaż, pozostaje w stu procentach wierna sobie. Swoim fankom zdradziła swój sprawdzony przepis na naturalny make-up, który - jej zdaniem - trudno zepsuć.

  Karmienie piersią w miejscach publicznych to temat, który dzieli społeczeństwo. Jedni uważają to za coś zupełnie naturalnego, co nie podlega dyskusji. Jest też spora grupa osób uważających, że jest to czynność na tyle intymna, że nie powinno się tym widokiem epatować. Swoje stanowisko w tej sprawie przedstawiła Ola Żebrowska, która opublikowała zabawne zdjęcie, na którym karmi swojego synka.

  Aleksandra Żebrowska na początku sierpnia została mamą po raz trzeci. Zaraz przed porodem opublikowała poruszający post o poronieniach, apelując o wzajemne wsparcie. Teraz, kiedy na świecie jest już mały Feliks, młoda mama poruszyła temat zrzucenia wagi po ciąży, krytykując podejście otoczenia.

  Aleksandra i Michał Żebrowscy w tym roku po raz trzeci zostali szczęśliwymi rodzicami. Na początku sierpnia na świat przyszedł ich synek Feliks. Zdjęciem z nim i jednym ze starszych synów pochwaliła się dumna mama. Okazało się, że maluch zgotował starszemu bratu małą niespodziankę.