Aleksandra Żebrowska puściła swoim dzieciom bajki. Zaskoczyła, co się wydarzyło w tym czasie

Autor:
Oskar
Netkowski
Natalie Portman napisała bajki dla dzieci
Natalie Portman napisała bajki dla dzieci Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny wykazała się dystansem. Temat, jak to często bywa w jej social mediach, dotyczył macierzyństwa. Żona aktora puściła swoim dzieciom bajki. Zdradziła, co wydarzyło się podczas seansu.

Aleksandra Żebrowska - dzieci

Ola urodziła pierwsze dziecko w 2010 roku. Na świat przyszedł wówczas syn Franciszek. 3 lata później Henryk, a w 2020 roku Feliks. Najmłodsza pociecha, Łucja, dołączyła do rodziny w lipcu 2022 roku. Zarówno Ola, jak i Michał Żebrowscy w wielu wywiadach wspominali, że chcieliby mieć dużą rodzinę. Marzenie udało się spełnić.

Droga do rodzicielstwa Żebrowskich nie była prosta, ponieważ mają czwórkę pociech, ale Ola niejednokrotnie wspominała, że była aż osiem razy w ciąży. Zakochani pobrali się w 2009 roku powiedzieli sobie "tak". Dziś często dzielą się w sieci kulisami swojego życia rodzinnego.

Aleksandra Żebrowska o bajkach dla dzieci

Ola Żebrowska często dodaje otuchy innym mamom. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 400 tys. osób. Przed tą publiką po raz kolejny pochwaliła się nowinką z życia w macierzyństwie. O co chodzi?

- Badania pokazują, że puszczenie dzieciom bajek, skutkuje ogarniętym domem, zrobionym obiadem i chwilą oddechu - czytamy we wpisie.

W komentarzach pojawiło się wiele komentarzy innych mam. - Potrzebowałam to przeczytać. Często się czuje winna, że dziecko coś ogląda a ja w tym czasie robię coś innego zamiast się z nim bawić - czytamy. - Wszystko jest dobre w umiarze - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości